PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر ناصـــر ابـــراهيمي:‌

diamonds55
1st October 2008, 01:08 PM
ناصر ابراهيمي گفت: تيم پرسپوليس در فصل جاري وضعيت بهتري نسبت به استقلال داشته اما، آبي هاي پايتخت انگيزه بالايي براي بازي روز جمعه دارند.

مربي سابق تيم پرسپوليس در آستانه ديدار حساس اين تيم برابر استقلال، در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه مرکزي، افزود: هواداران دو تيم از نتيجه هاي تساوي در اين بازي خسته شده اند و اميدواريم دو تيم با ارائه يک بازي هجومي و تماشاگرپسند، براي برد به زمين بروند.

وي ادامه داد: شرايط اين بازي هيچ‌گاه قابل پيش يني نبوده است و هرگاه پرسپوليس بهتر بوده، استقلال نتيجه را به نقع خود تمام کرده و برعکس؛ پس هر تيمي که استرس کمتري داشته باشد و بازيکنانش کمتر به حاشيه بروند، در داربي موفق تر خواهد بود.

ابراهيمي نقش هافبک هاي دو تيم را در اين ديدار کليدي دانست و گفت: تيم هاي بزرگ فوتبال جهان هم امروز با تک مهاجم بازي مي کنند و ابتکار عمل بيشتر در دست هافبک ها قرار گرفته است؛ در بازي پرسپوليس و استقلال هم خط هاقبک دو تيم تعيين کننده خواهد بود و هر تيمي که بر بازي تسلط بيشتري داشته باشد و برنامه هاي کادر فني را به خوبي در زمين پياده کند، شانس بالايي براي پيروزي خواهد داشت.

وي با اشاره به ضعف هاي دفاعي دو تيم تصريح کرد: مدافعان پرسپوليس در چند بازي اخير خيلي باز بازي کرده اند و به همين دليل حريفان اين تيم از عمق خط دفاعي خطرناک ظاهر مي شوند؛ البته به اعتقاد من استقلال در دفاع به دليل بازي با سه مدافع، ضعف بيشتري از پرسپوليس دارد.

مربي سابق پرسپوليس در پيش بيني از ترکيب احتمالي اين تيم براي ديدار با استقلال گفت: پرسپوليس امسال نفرات خوبي را جذب کرده و بر خلاف سال قبل روي نيمکت هم بازيکنان با انگيزه و خوبي در اين تيم حضور دارند؛ من فکر مي کنم با اضافه شدن سپهر حيدري و نيکبخت به ترکيب اوليه پرسپوليس در ديدار با پگاه گيلان، ايده آل ترين ترکيب اين تيم براي داربي شکل بگيرد.

ابراهيمي در مورد انتخاب داور کويتي براي اين ديدار گفت: بازي بزرگ، داور بزرگ و سرشناس مي خواهد، اگر قرار بود از "سعد کميل" دعوت کنيم، مي توانستيم قضاوت را به داوران ايراني بسپاريم و مطئن باشيد خيلي بهتر از اين داور کويتي بازي را قضاوت مي کردند؛ از طرفي کميل فکر مي کنم با زبان فارسي آشنايي داشته باشد و روز جمعه بازيکنان بايد به اين موضوع توجه کنند.

وي در ارزيابي از هفت بازي ابتدايي ليگ برتر به خبرنگار ايسنا گفت: هنوز زود است که در مورد شرايط تيم ها قضاوت کنيم اما، از تلاش تيم هاي برق و ذوب آهن اصفهان نمي توان گذشت؛ البته تجربه نشان داده تيم هايي که ادعاي قهرماني دارند، در دور برگشت خودشان را نشان مي دهند، سال گذشته ملوان در پايان نيم فصل اول در صدر جدول بود اما، همه ديدند که دور برگشت چه شرايطي براي اين تيم رقم خورد.

مربي سابق تيم پرسپوليس در پايان در پاسخ به اين سوال که "به عنوان فردي که چندين بار در داربي تهران مقابل استقلال حضور داشته ايد، بهترين خاطره شما از اين ديدار چه بوده است؟" گفت: تمام بازي هايي که مقابل استقلال داشته ام، خاطره انگيز بوده است اما، بازي سال 79 که با گل علي کريمي به تساوي انجاميد و ديداري که با وجود 9 نفره شدن بازي خوبي برابر استقلال انجام داديم، از بهترين خاطرات من در داربي تهران است

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد