PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری در پروژه های علمی

nicknafs
14th November 2009, 11:02 AM
مدیران ودوستان محترم

بنده خواستار شراکت (تقبل سهمی از هزینه ها) در پروژه های علمی ودانشگاهی شما دوستان هستم .
این پروژه ها می تواند درزمینه
1- تالیف کتب (ترجیحا کامپیوتر - ریاضیات )
2- ثبت اختراع (قبلا توسط فردی ابداع نشده باشد )
3- تالیف مقاله در نشریات بین المللی یا داخلی معتبر
.......
.......
بصورت واضح بنده حاضرم درصورت قید نام اینجانب در چنین فعالیت هائی از طرف شما عزیزان سهمی از هزینه های آن را پرداخت نمایم .(شاید نام چنین کاری را خرید هم بتوان گذاشت )

ممنون

huoman
20th November 2009, 03:58 PM
سلام
دوست من شما كار ارزشمنديي انجام مي ديد من اين كار شمارو چند مدتيه كه دارم انجام مي دم چند تا پيشنهاد دارم براي شما حتما محدوده سرمايه گزاريتونو مشخص كنيد و سعي كنيد هيچ وقت توي كاري كه از اون سر رشته نداري يا بهتر بگم درك نمي كنيد سرمايه گذاري نكنيد چون (البته تجربه شخصي من ) گروه خيلي زود از هم مي پاشه و مشكلات گروه حل نميشه البته سعي كنيد سايتي هم تهيه كنيد و با نظر سنجي و امتياز دهي مديران در زمينه هاي اقتصاد حسابداري حقوقي و .. .حتما استفاده كنيد طرح زياده براي سرمايه گذاري يا خريد اما خريد خوب سخته موفق باشي smilee_new2

SaSaMc2
7th December 2009, 03:28 PM
با سلام.
به نظر من وجود چنين كارهايي بايد طبق نظر يه بنگاه سرپرستي بشه.
چون مشكل سرمايه گذاري در ايران براي پژوهش مهم و اصلي به حساب مياد.
فكر ميكنم بايد براي اين موضوع مهم يه تاپيك مخصوص باز بشه.
اگر شد لينك اون رو اين پايين ميذارم.
با تشكر.
شاد و موفق باشيد @};-

حسین متقی
16th May 2010, 09:15 PM
محدوده سرمایه گزاریتون رو مشخص می کنید

Admin
17th May 2010, 07:18 AM
مدیران ودوستان محترم

بنده خواستار شراکت (تقبل سهمی از هزینه ها) در پروژه های علمی ودانشگاهی شما دوستان هستم .
این پروژه ها می تواند درزمینه
1- تالیف کتب (ترجیحا کامپیوتر - ریاضیات )
2- ثبت اختراع (قبلا توسط فردی ابداع نشده باشد )
3- تالیف مقاله در نشریات بین المللی یا داخلی معتبر
.......
.......
بصورت واضح بنده حاضرم درصورت قید نام اینجانب در چنین فعالیت هائی از طرف شما عزیزان سهمی از هزینه های آن را پرداخت نمایم .(شاید نام چنین کاری را خرید هم بتوان گذاشت )

ممنون با سلام
دوستان عجله نکنند.

در حال مکاتبه با مراجع دولتی هستیم.

در صورت حمایت با مجوز رسمی طرح ها بررسی و جهت سرمایه گذاری به شرکت های معتبر دولتی و خصوصی ارائه خواهند شد.

در این روش هر دو طرف قرار داد یعنی هم مخترع و هم خریدار طرح از تمامی جوانب خیال راحت تری خواهند داشت.

موفق باشید

Amir
17th May 2010, 05:08 PM
سلام .. اگه كسي واقعان اين توانايي رو داشته باشه كه بتونه اينكارو انجام بده واقعان قدم بزرگي رو برداشته و فك كنم ارزشمند ترين سرمايه گذاري تو اين بعد باشه كه به علم و پيشرفت مملكتش كمك كرده ..
اينكه بگيمي كه كسي طرح و ايده شو ميفروشه فك نكنم كسي كه واقعان براي چيزي زحمت كشيده باشه حاصل طرح و ايدشو بفروشه ... اما در سود حاصل از طرح و همچنين حامي اقتصادي و معنوي طرح بنده حاضرم و اين اطمينان رو با قرداد شركتي به هر دوستي كه بخاد اينكارو انجام بده بدهم ...
ميتونم زمينه هاي مختلفي رو هم پيشنهاد بدم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد