PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كرانچار: ديگر نمي‌خواهيم راحت گل بخوريم

Victor007
13th November 2009, 05:55 PM
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: با انجام تمرينات ويژه مي‌خواهيم كاري كنيم كه در نيم‌فصل دوم راحت گل نخوريم.

http://media.farsnews.com/Media/8807/Images/jpg/A0745/A0745832.jpg

زلادكو كرانچار پيش از سفر به امارات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: در اردوي اولي كه چند مدت پيش در امارات داشتيم به هماهنگي‌ خوبي رسيديم و تورنمنت چهارجانبه‌اي كه برگزار شد به ما كمك كرد. حالا هم با برگزاري بازي‌هاي دوستانه و تمرينات بايد بهره‌برداري حرفه‌اي از يك هفته حضور در امارات داشته باشيم.
وي افزود: طبق هماهنگي‌هايي كه با دستيارانم انجام داده‌ام سعي مي‌كنم بيشتر به مسائل بدني بازيكنان بپردازم تا 90 دقيقه‌ بدون مشكل بدني به ميدان برويم. البته خوشبختانه در نيم‌فصل اول نيز مشكل جدي در اين باره نداشتيم.
كرانچار ادامه داد: از بازيكنان پرسپوليس خواسته‌ام خودشان را در اين اردو به من نشان دهند. همان‌طور كه گفته‌ام به دنبال رسيدن به تركيب اصلي هستم.
اين مربي كروات عنوان كرد: با معيارهاي تاكتيكي خودم براي ديدارهاي دوستانه تصميم‌گيري خواهم كرد. قصد دارم در نيم‌فصل دوم با استفاده از خطوط دفاعي پرقدرت‌تر كاري كنم كه ديگر پرسپوليس راحت گل نخورد.
كرانچار خاطرنشان كرد: اميدوارم دستاورد اردوي امارات به نفع پرسپوليس باشد تا به جايگاه واقعي خود برسيم.
پرسپوليس از امروز اردوي خود را در امارات برپا كرده است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد