PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال خاموش نشدن سيستم

hossien
10th November 2009, 11:57 AM
سلام
آيا اين امكان بدون هيچ برنامه كمكي وجود دارد كه سيستم خاموش نشود اصلا؟
يا اگر كسي دكمه خاموش را زد دوباره روشن شود؟

hossien
10th November 2009, 12:40 PM
البته خودم در بايوس تونستم وقتي برق قطع و وصل مي شود سيستم خود به خود روشن شود اما مي خوام وقتي كسي سيستم را خاموش كرد هم خود به خود روشن شود به طور كلي اصلا خاموش نشه.
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

nastaran_p_70
20th January 2010, 09:58 PM
man systemam shutdown nemishe yani manitor roshan mimune torokhoda rahnami konid...plz faghat ba dokmeye power roshan ya khamush mishe..

آبجی
20th January 2010, 10:18 PM
man systemam shutdown nemishe yani manitor roshan mimune torokhoda rahnami konid...plz faghat ba dokmeye power roshan ya khamush mishe..

سلام نسترن خانم

قبل از اینکه سوالم رو بپرسم باید بگم یکی از قوانین انجمن این هست :

طبق قوانین سایت لطفا فقط فارسی تایپ کنید

میشه سوال تون رو یه بار دیگه بپرسید ؟
چون مثل اینکه مشکل دو تا هست
1- مانیتور
2- خاموش و روشن کردن از روی سیستم

درسته ؟

آبجی
20th January 2010, 10:25 PM
ببین دوست من اگه مشکل اینه که نمیتونی سیستم رو خاموش کنی میتاونی از ترفند زیر کمک بگیری :

چنانچه كامپيوتر شما در هنگام Shutdown خاموش نشود ویا مدت زمانی طولانی طول بکشد تا خاموش شود, بايد تغييري در ريجستري ايجاد كنيد:
1)وارد ويرايشگر ريجستري شويدregedit
2)به كليد HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop مراجعه كنيد.
3) متغير PowerOffActive را ويرايش كنيد و به آن مقدار يك را اختصاص دهيد.
4) اين كار را از طريق كليد HKEY_CURRENT_USER\DEFAULT\Control Panel\Desktop نيز ميتوانيد انجام دهيد

hossien
21st January 2010, 07:31 AM
سلام
شما برید تو تنظیما در کنترل پنل در قسمت پاور ببینید که آیا تنظیمات مثل عکس زیر هست .
http://uc-njavan.ir/uploder/files/y88/10-11-12/234.JPG
در نوار میله آخری مربوط به دکمه خامش روشن جلوی کامپیوتر هست که اگر روی گزینه شات دان باشه سیستم با نگه داشتن حدود 10 ثانیه خاموش میشه اگر روی گزینه از من بپرس باشه قبل از خاموش شدن از شما می پرسه و اگر روی استند بای باشه سیستم در این حالت می ره و در گزینه آخری باشه این دکمه دیگر کار نمی کنه و سیستم خاموش یا روشن نمی شه .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد