PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهاجرانی:کریمی را به پرسپولیس نمی دهیم

Victor007
9th November 2009, 09:20 PM
بنده به عنوان شخصي كه هر روز در تمرينات حضور داريم از اثرات روحيه بخش بازيكني مثل كريمي به خوبي آگاهم. به اعتقاد من رفتن اين بازيكن از استيل‌آذين در درازمدت ما را با مشكلات جدي مواجه مي‌كن

http://i.media.goal.com/g/60159_news.jpg

سایت گل-خط و نشان‌هاي حسين هدايتي مقابل دوربين‌هاي تلويزيوني، انتقال علي كريمي به پرسپوليس را ابهام‌آميزتر از قبل جلوه مي‌دهد.
اشاره تلويحي و غيرمستقيم مديرعامل باشگاه استيل‌آذين كه هدف از انتقال شماره هشت تيمش را علاقه حبيب كاشاني به موج‌سواري دانست يك پيام ويژه را در دل خود داشت؛ اينكه پرونده بازگشت علي كريمي به پرسپوليس مختومه است و اين بازيكن دست‌كم تا پايان قراردادش در استيل‌آذين مي‌ماند.
حشمت مهاجراني، مديرفني استيل‌آذين با حمايت از سياست‌هاي حسين هدايتي، آب پاكي را روي دست سرخ‌ها می ریزد و از ادامه حضور كريمي در استيل‌آذين خبر مي‌دهد: «حضور علي كريمي در باشگاه استيل‌آذين با اهداف مشخص و معيني انجام شد و ما تا پايان قرارداد اين بازيكن به اين هدف‌ها پايبند خواهيم بود.
قرارداد ستاره بزرگ و شناخته شده‌اي مثل كريمي، از بعد فني و تبليغاتي به سود باشگاه استيل‌آذين بوده و ما از كنار چنين موضوعي به سادگي عبور نمي‌كنيم.»
به‌رغم اينكه بدون حضور كريمي، بزرگترين پيروزي تاريخ باشگاه استيل‌آذين با برتري شش بر دو مقابل مس رقم خورده مهاجراني همچنان كريمي را ستاره سرنوشت‌ساز اين تيم مي‌داند: «بعد از بازي با مس عده‌اي مي‌گويند استيل‌آذين بدون علي كريمي هم مي‌تواند به موفقيت برسد. بنده به عنوان شخصي كه هر روز در تمرينات حضور داريم از اثرات روحيه بخش بازيكني مثل كريمي به خوبي آگاهم. به اعتقاد من رفتن اين بازيكن از استيل‌آذين در درازمدت ما را با مشكلات جدي مواجه مي‌كند. من به خود علي هم گفته‌ام كه بايد تا پايان قراردادش در استيل‌آذين بماند و بحث بازگشت او به پرسپوليس عملا منتفي است."

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد