PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دینامیک مش در فلوئنت

sharifi.fatemeh
8th November 2009, 06:15 PM
سلام
من می بایست یک سیلندر و پیستون را در فلوئنت مدل کنم (تقریبا مشابه با اون توتوریال فلوئنت) اما متاسفانه در خصوص دینامیک مش چیزی بلد نیستم و اون توتوریال رو هم نتونستم گیر بیارم
خواهش می کنم اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره به من کمک کند و اگه کسی اون TUTORIAL "INTERNAL COMBUSTION ENGINE" فلوئنت رو داره واسه من اونو بفرسته
ایمیل من:
sharifi.fatemeh@gmail.com

بسیار ممنون

halavikia
14th June 2010, 11:48 PM
سلام
من می بایست یک سیلندر و پیستون را در فلوئنت مدل کنم (تقریبا مشابه با اون توتوریال فلوئنت) اما متاسفانه در خصوص دینامیک مش چیزی بلد نیستم و اون توتوریال رو هم نتونستم گیر بیارم
خواهش می کنم اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره به من کمک کند و اگه کسی اون TUTORIAL "INTERNAL COMBUSTION ENGINE" فلوئنت رو داره واسه من اونو بفرسته
ایمیل من:
sharifi.fatemeh@gmail.com

بسیار ممنون
سلام
یه سری به این آدرس بزن
http://www.sahand-eng.com/index.php/topic,2172.0.html

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد