PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در خواست راهنمايي

hossien
8th November 2009, 11:17 AM
سلام
من در داريو هاي نوري (cdrom/w) باز نميشه و فقط بايد با سوزن انو باز كنم .حالا كامل اونو باز كردم و عيب اونو جستجو كردم به آهن ربايي كه در بالا كاور روي بدنه اون بود برخوردم وقتي كه اونو بر مي داشتم كامل و خوب بازو بسته مي شد اما وقتي اون آهن ربا را مي زاشتم نمي تونست خودشو بازو بسته كنه حالا اگر من اينو بردارم مشكلي پيش مي ياد اصلا براي چي اينو گذاشتن آيا روشي هست كه من اين آهن ربا رو بزارم و قسمت ديگه اي از اون تغيير بدم تا در باز شه؟

hossien
8th November 2009, 11:30 AM
http://njavan.com/forum/attachment.php?attachmentid=521&stc=1&d=1257668959

hossien
8th November 2009, 12:13 PM
كسي به اين مشكل نخورده ؟كسي نمي تونه كمك كنه؟

Admin
8th November 2009, 12:13 PM
سلام

نه نمیشه ...

اون آهن ربا باعث میشه که وقتی که حلقه ی مرکزی درایور که به مرکز سی دی میره به مکان اولیه اش برگرده.

اگه اون آهن ربا رو برداری وقتی سی دی رایو بره تو دیگه نمیاد بیرون.
حتی با سوزن ... ;)

ایراد سی دی درایو تو اینه که هندلرش خراب شده و درست کردن اون هم ارزش نداره.

hossien
8th November 2009, 12:19 PM
سلام

نه نمیشه ...

اون آهن ربا باعث میشه که وقتی که حلقه ی مرکزی درایور که به مرکز سی دی میره به مکان اولیه اش برگرده.

اگه اون آهن ربا رو برداری وقتی سی دی رایو بره تو دیگه نمیاد بیرون.
حتی با سوزن ... ;)

ایراد سی دی درایو تو اینه که هندلرش خراب شده و درست کردن اون هم ارزش نداره.
ولي وقتي برداشتم مياد بيرون و خوب كار مي كنه.
در زير اون پوشش دو قسمت هست كه فلزي هست يكي آهن روبا يكي يك فلز كه به آهن ربا چسبيده من حالا آهن ربا رو روش گذاشتم و و لي اون آهن را در جاي اصلي اون نذاشتم به مورور زمان چي ميشه چون سيستم من نيست و روزانه 100 و بعضي مواقع كمتر با بيشتر رايت مي كنه مشكل پيش مي ياد.

Admin
8th November 2009, 12:25 PM
ولي وقتي برداشتم مياد بيرون و خوب كار مي كنه.
در زير اون پوشش دو قسمت هست كه فلزي هست يكي آهن روبا يكي يك فلز كه به آهن ربا چسبيده من حالا آهن ربا رو روش گذاشتم و و لي اون آهن را در جاي اصلي اون نذاشتم به مورور زمان چي ميشه چون سيستم من نيست و روزانه 100 و بعضي مواقع كمتر با بيشتر رايت مي كنه مشكل پيش مي ياد.

اگه می خوای یه تست بزن و نتیجه رو بگو.

مثلا اون آهن ربا رو بردار و سی دی بذار ببین گیر می کنه موقع در اومدن بیرون یا نه ؟

ممکنه گیر کنه ولی ...
البته تو تعداد بیرون در آوردن بالا ...

hossien
8th November 2009, 12:30 PM
درست شما ميگين وقتي آهن ربا نباشه سي دي رو نمي تونه به چرخونه اما من آهن روبا روش گذاشتم كار كرد حالا اگر اون آهن بالايي رو نزارم چي ميشه

moji5
8th November 2009, 01:31 PM
سلام
شنیدم اگه تسمه داخلی رو عوض کنید مشکلتون حل میشه.
البته تست نکردم.اگه میتونید تسمه رو عوض کنید.

بانوثریا
6th March 2010, 09:09 PM
مشکل شما از تسمه هست

کاربرد اون اهن ربایی که شما می گید اینه که وقتی سی دی رو میزارید اون اهن ربا سی دی رو به طرف بالا جذب می کنه و هدهای خواندن و نوشتن از زیر میان و روی سی دی شما حرکت می کنه پس مشکل شما مربوط به آهن ربا نیست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد