PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روته‌مولر: استقلال و سپاهان مدعيان اصلي قهرماني هستند

Victor007
7th November 2009, 11:31 AM
خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال و سپاهان اصفهان به حق در صدر جدول حضور دارند و مدعي قهرماني هستند.
http://media.farsnews.com/Media/8806/Images/jpg/A0742/A0742809.jpg

روته مولر مربي آلماني تيم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص آخرين وضعيت اين تيم عنوان كرد: به طور كلي در چند مسابقه امتيازاتي از دست داديم مثل بازي با استقلال اهواز و ذوب‌آهن ولي با اين اوصاف وضعيت استقلال راضي‌كننده است. البته 2 بازي باقي مانده و در صورت پيروزي دنيا به همان شكل قشنگي كه مي‌خواهيم درمي‌آيد.
اين مربي در خصوص پيروزي پرگل سپاهان مقابل پيكان قزوين و صدرنشيني اين تيم اظهار داشت: معتقدم سپاهان تيم خوبي است ولي هنوز دور رفت به پايان نرسيده است. البته بايد پذيرفت سپاهان و استقلال به حق در رده‌هاي بالاي جدول ايستادند و در ديداري كه در ابتداي فصل مقابل آنها داشتيم، مشخص شد از لحاظ قوا و نفرات اين 2 تيم بسيار نزديك به هم هستند.
مربي تيم استقلال در پاسخ به اين سئوال كه آيا از وضعيت تيم رضايت داريد گفت: نتايجي كه گرفته‌ايم گوياي همه چيز است و نشان مي‌دهد در امور باشگاه وضعيت به خوبي پيش مي‌رود. در اين مدت كه در استقلال فعاليت كردم همه چيز بر وفق مراد بوده و مشكل خاصي نديده‌ام.
مولر در خصوص مصدوميت‌هاي پياپي بازيكنان تصريح كرد: مسابقات اين فصل بسيار فشرده است و طبيعي است كه چنين مصدوميت‌هايي به وجود مي‌آيد به ويژه در استقلال كه تمامي بازيكنان در تمرينات با انگيزه ظاهر مي‌شوند و قصد حضور در تركيب اصلي را دارند. همين مسئله باعث مي‌شود آنها به خود فشار آورده و دچار مصدوميت شوند.
مربي سابق تيم ملي فوتبال ايران در پاسخ به سئوالي مبني بر اينكه آيا در صورت اتمام قراردادش باز هم تمايل دارد در ايران مربيگري كند، گفت: من در كار خود تجربه كافي را دارم و يك مربي حرفه‌اي هستم. فعلا نمي‌توانم در اين خصوص صحبت كنم. بايد قراردادم با استقلال به پايان برسد و در صورتي كه پيشنهاد قابل ملاحظه‌اي داشته باشيم پس از اتمام قراردادم با استقلال به آن فكر مي‌كنم.
مربي استقلال در پايان در خصوص نتايج تيم نوجوانان ايران و حذف آلمان از مسابقات جام جهاني گفت: هر دو تيم در يك مرحله حذف شدند. من دوست داشتم آلمان و ايران در فينال اين مسابقات به مصاف هم بروند. ولي اين اتفاق نيفتاد در مجموع عملكرد تيم ايران در اين مسابقات مثبت بود. حذف تيم ايران در اين مرحله نه تنها فاجعه محسوب نمي‌شود بلكه نشان از پيشرفت آنها در راه رسيدن به مرحله بالاتر را دارد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد