PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چون به آنها پول ندادم هميشه محكوم مي‌شوم

Victor007
1st November 2009, 06:17 PM
انتقاد شيث رضايي از يك روزنامه ورزشي:
چون به آنها پول ندادم هميشه محكوم مي‌شوم
خبرگزاري فارس: مدافع پرسپوليس گفت: زياد روزنامه نمي‌خوانم اما چون رشوه ندادم هميشه از سوي يك روزنامه ورزشي محكوم مي‌شوم.

http://media.farsnews.com/Media/8808/Images/jpg/A0762/A0762925.jpg

شيث رضايي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره بازي مقابل استيل آذين اظهار داشت: شكست مقابل استيل آذين همه ما را شوكه كرده است. فكر نكنم شب گذشته كسي راحت خوابيده باشد. يكي از آنها من هستم و واقعا ناراحتي هواداران برايم آزار دهنده بود اما اين بازي تمام شد و بايد به فكر ديدارهاي بعدي باشيم .
وي درباره درگيري لفظي‌اش با حسين كعبي عنوان كرد: با كعبي درگيري لفظي نداشتم. وقتي ما دو نفر به همديگر برخورد كرديم از شدت درد به خودم مي‌پيچيدم. پس از دقايقي كه بلند شديم با هم روبوسي كرديم و از او عذرخواهي كردم. البته كعبي نيز به دليل شدت برخورد متوجه اين موضوع شد.
مدافع پرسپوليس گفت: در دقايق پاياني وظيفه خود دانستم از مسعود مرادي حمايت كنم. او حتي در گزارش خود من را مورد تقدير قرار داده و از كميته انضباطي خواسته مرا تشويق كند. اگر باز هم اين اتفاق بيفتد من از داور بازي حمايت خواهم كرد و از هيچ كس ترسي ندارم چون مي‌دانم داوران؛ زحمت كشاني هستند كه به گردن فوتبال ما حق دارند.
وي با بيان اينكه يك روزنامه ورزشي نوشته او با كف دست به صورت بازيكنان استيل آذين زده، يادآور شد: من زياد به تيتر روزنامه‌ها توجه نمي‌كنم اما برخي به دروغ نوشتند من به صورت بازيكنان استيل آذين ضربه زدم. آنها را به خدا واگذار مي‌كنم اما همه بايد بدانند چون به يك روزنامه ورزشي به اصطلاح پرتيراژ پول نداده‌ام هميشه اين رسانه من را محكوم مي‌كند. البته من دوستان بسيار خوب و روشنفكري در رسانه‌ها دارم و هميشه به آنها احترام مي‌گذارم اما يك روزنامه كه خودش مي‌داند هدفش از زير سئوال بردن من چه چيزي است مي‌خواهد از قلم خود سوء استفاده كند.
رضايي تاكيد كرد: حتي روزي كه در دربي من مرد اخلاق شدم اين روزنامه از سازمان ليگ و من انتقاد كرد و برايم مشخص شد كه آنها دنبال چه هدفي هستند. به همين دليل جواب تلفن آنها را نمي‌دهم چون مي‌دانم به دروغ نويسي عادت دارند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد