PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باقري: تغييرات در پرسپوليس تاثيرات خوبي داشته است

Victor007
25th October 2009, 02:06 PM
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: تغييراتي كه انجام شده، تاثيرات مثبتي در تيم داشته است.

http://media.farsnews.com/Media/8705/Images/jpg/A0480/A0480339.jpg

كريم باقري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره ديدار فردا مقابل تراكتورسازي اظهار داشت: پس از پيروزي برابر سايپا تيم از نظر روحي شرايط خوبي را بدست آورده است اما ديدار مقابل تراكتورسازي سخت است. آنها در تبريز ثابت كرده‌اند تيم قدرتمندي هستند اما تغييراتي كه در پرسپوليس انجام گرفته تاثيرات مثبت و روند رو‌به رشدي داشته است.
وي ادامه داد: در ورزشگاه آزادي بازي مي‌كنيم و براي رسيدن به صدر جدول فقط به فكر پيروزي در اين ديدار هستيم.
كاپيتان پرسپوليس درباره اينكه نمي‌تواند برابر تراكتورسازي به ميدان برود؛ يادآور شد: تابع نظر كادرفني و پزشكي هستم و نمي‌خواهم در شرايطي كه مصدوميت دارم در بازي حضور يابم. بهتر است به فكر پيروزي در اين ديدار باشيم و بازي كردن من چندان مهم نيست

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد