PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استعفاي يكي ديگر از اعضاي هيات مديره ياهو

Victor007
25th October 2009, 12:39 PM
خبرگزاري فارس: كارل آيكان يكي از اعضاي ميلياردر هيات مديره شركت ياهو با تقديم استعفاي خود اعلام كرده كه ظاهرا اين شركت ديگر نيازي به حضور او ندارد.
http://media.farsnews.com/Media/8405/Images/jpg/A0115/A0115319.jpg

به گزارش فارس به نقل از بتانيوز، آيكان از جمله اعضاي ثروتمند هيات مديره ياهو بود كه منابع خبري ثروت او را بالغ بر ميلياردها دلار برآورد مي كنند.
وي در نامه استعفاي خود كه خطاب به اعضاي هيات مديره ياهو نوشته تصريح كرده است: بر اين باورم كه در حال حاضر ضروري نيست كه من در هيات مديره ياهو فعاليت داشته باشم و در حال حاضر تمام توجه من بر مسائل ديگر متمركز شده است.
آيكان افزوده است: من در حال حاضر فرصت كافي براي پرداختن به مسائل تجاري ياهو را ندارم و نمي توانم وظايف خود را به طور كامل انجام دهم.
كارشناسان معتقدند قرارداد اخير همكاري ميان ياهو و مايكروسافت باعث محدود شدن حوزه اختيارات و نفوذ بعضي اعضاي هيات مديره ياهو شده و استعفاي اخير نيز با اين مساله در ارتباط است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد