PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهدي شيري: اگرنتیجه نمی گرفتیم اعتراض می کرد

Victor007
24th October 2009, 01:07 PM
http://i.media.goal.com/g/57390_news.jpg

سایت گل - وقتي در تيمي مثل پرسپوليس نيمكت نشين شوي همه دوست دارند بدانند دليل نيمكت نشيني ات چيست؟! ما هم همين سوال را از مهدي شيري هافبك شيرازي پرسپوليس داشتيم· ببينيد بازيكن سابق برق شيراز، استقلال تهران و استقلال اهواز در اين مورد چه پاسخي به ما داده است· - چرا دوبار روي نيمكت رفته اي؟ دليلش را نمي دانم· البته برايم خيلي فرق نمي كند· - چرا؟! چون تيم دارد مي برد· وقتي تيم با نفراتش پيروز مي شود معترض شدن بازيكن نيمكت نشين ديگر معنا ندارد· - با خودت كنار آمدي يا با خودت تعارف مي كني؟ نه بحث اين حرف ها نيست· من زماني مي توانم مدعي باشم كه تيم نتيجه نگيرد· وقتي تيمنتيجه مي گيرد يعني نفرات در زمين خوب كار كرده اند· البته من هرگز براي بازي كردن نااميد نمي شوم و تمام تلاشم را خواهم كرد تا به جمع 11 نفر اضافه شوم اما تحت شرايط كنوني من تابع نظر سرمربي تيم هستم· - گفته مي شود نيم فصل به تيم هاي ديگر فروخته مي شوي؟ نمي دانم اين حرف را چطور زده اند· شنيدم يكي از سايت هاي خبري موضوع را مطرح كرده و بقيه روزنامه ها از روي همان سايت خبر را منتشر كرده اند، اما من با آن سايت هيچ صحبتي نكرده ام و مصاحبه اي خيالي از من منتشر كرده بودند· من فكر مي كنم اگر اسمم در ليست فروش قرار داشت اول به خودم مي گفتند بعد به رسانه ها· - فكر مي كني پرسپوليس با يك نيمه خوب بازي كردن مي تواند قهرمان فصل شود؟ اگر بدشانس نباشيم مشكلي پيش نمي آيد اما ما در بازي هاي قبل بدشانس بوديم؛ توپ هايمان گل نمي شد يا اسير اشتباهات داور مي شديم· فكر مي كنم اگر ما در هر بازي اولين گل را بزنيم بازي ها را خواهيم برد· البته قبول دارم كه بايد در هر دو نيمه هجومي كار كنيم و روي فرم باشيم تا نتيجه گيري تيم تضمين شود اما مي توانيم با دور شدن از بدشانسي ها روند خوبمان را حفظ كنيم· - چرا پرسپوليس مقابل سايپا يك نيمه كاملا تدافعي را پشت سر گذاشت؟ طبيعي است وقتي گل مي زنيم براي حفظ گل تلاش كنيم· فكر مي كنم دليل عقب نشيني تيم همين بود· - يعني مشكل بدني تيم نبود؟! من فكر نمي كنم از نظر بدني مشكلي داشته باشيم· خوب تمرين مي كنيم و كاملا آماده ايم· نمي دانم از بيرون چه چيزي را ديده ايد كه اين را مي گوييد· - سايپا را چطور ديدي؟ آنها سيستمي را براي اين بازي انتخاب كردند كه عملا كناره ها و عمق دفاع را به پرسپوليس داد و از همانجا به گل رسيديم· البته خداوكيلي سايپا حريف ساده اي براي ما نبود· خدا را شكر خط دفاع متمركزي داشتيم كه توانستيم از اين فشار خلاص شويم· - فكر مي كني اين روند حفظ شود؟

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد