PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كاشاني: براي جذب كريمي و نيكبخت مشكلي نداريم

Victor007
23rd October 2009, 07:25 PM
خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: براي جذب كريمي و نيكبخت واحدي مشكلي نداريم و اميدوارم آنها را در نيم فصل در پرسپوليس ببنيم.

http://media.farsnews.com/Media/8807/Images/jpg/A0750/A0750189.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، حبيب كاشاني پس از برد 2 صفر پرسپوليس مقابل سايپا عنوان كرد: ظاهرا من كماكان در پرسپوليس بدشانس هستم چون طلبكاراني مانند آتسو، پتروويچ، واعظي هستند كه با شكايت‌هايي كه انجام داده‌اند طلب‌هاي خود را خواستار شدند. براي اينكه باشگاه ضربه نخورد پيگير مسائل هستم.
وي افزود: در جلسه‌اي سعي مي‌كنم مبلغ كل بدهي‌ها را مشخص كنم و به اطلاع رسانه‌ها و مردم برسانم اما واقعا الان نمي‌دانم چه مبلغي را بايد دوباره صرف اين مورد كنيم كه خطري پرسپوليس را تهديد نكند.
كاشاني درباره انتخاب اعضاي هيات مديره و مديرعامل گفت: اين موضوع در حيطه وظايف من نيست و چيزي نمي‌دانم. بايد سعيدلو اين تصميم را بگيرد. اگر مديريت باشگاه و هيات مديره زودتر انتخاب شوند براي پرسپوليس بهتر است.
كاشاني درباره نامه به هدايتي در مورد كريمي اظهار داشت: بعد از اينكه هدايتي لطف كرد واعلام كردكريمي را به پرسپوليس مي‌دهد من هم به مالك باشگاه استيل‌آذين نامه نوشتم كه اگر شرايط خاصي وجود دارد به ما اعلام كند تا از وجود علي كريمي استفاده كنيم. منتظر پاسخ هدايتي هستم تا اقدامات لازم را انجام دهم.
سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره تناقض‌گويي‌ها در قرارداد تياگو و برزيليا؛ بازيكنان برزيلي اين تيم تاكيد كرد: قراردادي كه در حال حاضر در باشگاه پرسپوليس وجود دارد 800 هزار دلار براي 2 فصل براي هر كدام از آنها است كه جمعا يك ميليارد و 600 ميليون تومان است. حالا چه وقت،‌ چرا و چگونه اين پول بايد پرداخت يا هزينه شود من نمي‌دانم.
وي يادآور شد:‌ من در زمان بستن تيم نبودم و به نظرم انصاري‌فرد صلاح دانسته كه اين كار را كرده است. پس در حيطه وظيفه من نيست كه بخواهم حرفي بزنم كه آيا آنها به درد ما مي‌خورند يا خير يا چرا اينقدر براي آنها هزينه شده است.
كاشاني درجواب اين سئوال كه آيا قصد داريد حسابرسي از باشگاه انجام دهيد، تصريح كرد: من وظيفه ندارم اين كار را انجام دهم. باشگاه پرسپوليس صددرصد سهام دولتي دارد و بايد سالانه يك بار حسابرسي شود. رئيس مجمع و رئيس سازمان اين موضوع را بررسي خواهد كرد و ما هم سعي مي‌كنيم به او گزارش مالي بدهيم. هنوز سعيدلو از ما گزارشي نخواسته است.
وي افزود:‌ با اين حال ميزان تعهدات و قراردادها را حتما در چند روز آينده با ارسال نامه‌اي به اطلاع سازمان مي‌رسانم. چون مبلغ بزرگي از هزينه‌هاي باشگاه پرسپوليس را سازمان تربيت‌بدني پرداخت مي‌كند و بايد بداند كه ما چه مشكلاتي داريم.
سرپرست باشگاه پرسپوليس در جواب اين سئوال كه آيا بازي مقابل سايپا آخرين فرصت براي كرانچار بود يا خير گفت: هرگز اين طور نبود. اگر مي‌باختيم هم كرانچار بركنار نمي‌شد. در فوتبالي كه هر 5 روز يك بار انجام مي‌شود نمي‌توان به پيكره كادر فني دست زد. اگر مشكلي باشد برخورد مي‌كنيم و سعي خواهيم كرد با تذكر و اولتيماتوم مشكل را حل كنيم ولي قصد تغيير و تحول نداريم.
وي عنوان كرد: همانطور كه بارها گفتم در مسائل فني دخالت نمي‌كنم ولي اگر احساس كنم مشكلي هست از طريق رسانه‌ها تصميم جديدم را اعلام خواهم كرد. اگر مديرعامل شدم كوتاهي نخواهم كرد در غير اين صورت دو دستي صندلي مديريت را به فرد ديگري خواهم داد.
كاشاني درباره عليرضا نيكبخت واحدي عنوان كرد: با توجه به اينكه مي‌توانيم بازيكناني را از ليست خارج كنيم و تا به امروز تقاضاهاي بسياري از باشگاه شده تا بازيكنانمان را در اختيار بگيرند جاي خالي داريم. به همين دليل براي جذب كريمي و نيكبخت واحدي مشكلي نداريم و اميدوارم آنها را در نيم فصل در پرسپوليس ببنيم.
كاشاني درباره پيروزي مقابل سايپا گفت: برد شيريني بود مخصوصا در برابر سايپا كه هيچ تيمي نتوانسته به راحتي آن را شكست دهد. اين پيروزي را به تمام هواداران تبريك مي‌گويم و اميدوارم در بازي‌هاي بعدي با اين پيروزي‌ها به صدر جدول برسيم. من از بازيكنانم و هواداراني كه 90 دقيقه پرسپوليس را تشويق كردند، قدرداني مي‌كنم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد