PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حمام با دوش اختاپوسی

moji5
22nd October 2009, 08:14 AM
http://www.narenji.ir/images/stories/authors2/abbas/load/squidshowerhead_narenji_ir.jpg

سردوشی ها در بازار معمولا به شکل های مختلفی یافت می شوند، اما همه آنها تقریبا شکل و شمایل یکسانی دارند و تنها تفاوت قابل توجه اندازه آنها است. وگرنه همگی با شکل و شمایل دایره ای شان همراه با حالت های مختلف آب پاش، حق هرگونه انتخاب هیجان انگیز را از شما می گیرند.

اما اگر طالب تنوع در این زمینه باشید، این دوش شش سر انتخاب مناسبی است. می توانید آن را همچون یک اثر هنری حجمی ببینید و یا به چشم یک موجود فضایی به آن نگاه کنید. سرهای این دوش کاملا انعطاف پذیر بوده و هر یک را می توان به هر سمت که می خواهید بپیچانید و خم کنید.

من که ترجیح می دهم به چشم یک ربات خطرناک که از فیلم های علمی-تحیلی بیرون آمده، به آن نگاه کنم و همیشه هنگام دوش گرفتن مراقب باشم. چون ممکن است روزی زمان برنامه ریزی شده برای عملیاتش سر برسد و بالاخره بیدار شود. من به هیچ وجه دوست ندارم آن موقع زیر دوش و اولین طعمه این ربات غارت گر باشم. هشت پاهای مکانیکی فیلم ماتریکس را به خاطر دارید که چگونه برای شکار انسانها فلزات را با لیزر می بریدند و از سر راه بر می داشتند.

هنوز درباره قیمت و نحوه خرید آن چیزی گفته نشده (خب، برای ما که فرقی نمی کند!)، اما کسانی که علاقه و امکان خرید را دارند می توانند به سایت شرکت وادو مراجعه و اطلاعات لازم را از طریق مکاتبه کسب کنند،

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد