PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگاه قيچی خودکار

آبجی
21st October 2009, 05:18 PM
موارد استفاده :
براي برداشت محصولات درختان ميوه بويژه مركبات از جمله پرتقال _ليمو _نارنج_ نارنگي _وغيره از قيچي مركبات و در صورت لزوم از نردبان استفاده مي كنند تا بتوانند تمام محصولات را برداشت كنند . حال در نظر بگيريد شخصي كه روي نردبان با يك دست قيچي وبادست ديگر ميوه را نگه مي دارد ( هر دو دست مشغول برداشت محصول مي باشد ) چگونه مي توان به ايمني كامل رسيد ، چه بسا كساني كه بارها از نردبان افتاده اند و مردند و همچنين به بيماريهايي مانند قطع نخاع ،فلج عضو هاي بدن وشكستگي دست وپا وغيره ،منجر شده است.
براي برطرف كردن اين مشكل كه چگونه مي توان محصولات درختان ميوه بويژه مركبات رابا كمترين حوادث و بيشترين ايمني برداشت كرد ، دستگاهي ساخته ام كه ميتواند فقط با استفاده از يك دست محصولات را برداشت كند و قطعاً دست ديگر براي نگه داشتن نردبان وحفظ ايمني فرد كمك مي كند.
· ضمناً اين دستگاه در ثبت اختراعات ايران به ثبت رسيده است.

sami_m17
29th March 2011, 12:46 PM
سلام
امکان این که اطلاعات بیشتری در مورد قیچی خودکار داشته بهشم هست؟

reza azadi
30th March 2011, 02:39 PM
عرض شود حدود 5 سال پیش من رفتم اختراح قیچی برقی رو ثبت کنم مهندسه گفت تایید نمیشه چون امکان دارد جناب ارایشگر گوش طرف را بچینهsh_dokhtar4sh_dokhtar21sgamgi1smilee_new 2 (5) انوقت خر بیار باقالی بار کنsh_omomi112

خار
2nd May 2011, 08:36 PM
سلام
با تشکر از مطلب
دقیق متوجه ی کاربرد و نحوه ی کار قیچی نشدم.لطفا بیشتر توضیح بدهید...

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد