PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : .. ايرانسل يا ايران ول!!!؟...

Amir
16th October 2009, 08:08 PM
مردم ما چه مردم صبوري هستند چقد كم توقع چقد.. خوب بگذريم هنوز خيلي وقت نيست كه مردم صف ميكشيدند براي سيم كارت تلفن همراه و همه يادمونه كه مصيبتي بود و چه اشتياقي و چه دلالي و چه پولهايي كه با رانت هاي اطلاعاتي به جيب بعضيها رفت و بعضيها رو يه شبه ره صد ساله رفتند ...

تو اين بساط گروني سيم كارت و كمبود .. يه فرشته نجات اومد كه اپراتور واقعي دوم نام گرفت و كلي درخشيد قيمت سيم كارتهاش امروز شد يه اسكناس 5 توماني و اگه حسابگر تر دو توماني .. واقعان هم فرشته بود همه رو موبيل دار كرد شهري و روستايي و خلاصه همه ..خدا خيرشون بده لااقل از دنيا جا نمونيم .. اينا تعريف بود حقا استارت خوبي بود .. اما حرف من از حقوق شهروند ..نه حقوق مصرف كننده نه حقوق خريدار يك محصوله .. خدمات يك شركت مسئله اينكه هر محصولي مدتي تو كشور تا جا بيفته خوب كار ميكنه و بعد ديگه ميره در جهت سود اوري و خوب مسئله اينكه اينقد اينا گنده ميشن كه ديگه هر چيزي رو ميتونن به خورد ملت بدند اينو تقريبا هر روز ميبينم .. اما در مورد ايرانسل خودمون با اگهي ها هزار تا در روز ..يه هفته است كه با اشكال مواجه شده .. يك هفته در قرن بيست و يكم كه حرف از ثانيه است اشكال براي شركتي كه اگهي هاي تبليغاتيش رو شب و روز داريم ميبينيم ..

واقعان حقوق مصرف كننده و مردم چه اهميتي اين وسط داره كساني كه اعتماد ميكنند و مشترك يا مصرف كننده يك محصول ميشند .. خيلي زنننده است اگه مديران يه شركت اينقد قابليت حل مشكلات و مسائل شركت و جلب رضايت مشتريانشون رو نداشته باشند ولي شب و روز مردم رو تشويق و ترغيب كنند به خريد و استفاده در حاليكه امكاناتشون رو در اين حد گسترش نداده باشند من به عنوان يه مشتري ميگم كه اين اشاعه دروغ بازي كردن با اعتماد مردم و زير سوال بردن ارگانهاي و سازمانهاي نظارتي كشور هستش .. به حقوق مردم و مصرف كنندگان احترام بذارينو تلاش كنيد در جهت جلب رضايت و ارائه خدمات مفيدتر و يا در صورت ناتواني از بازار خريد مردم كنار بريد

A.L.I
16th October 2009, 09:06 PM
من که از ایران ول خوشم نمیاد و راضی هم نیستم...شاید اون موقع خوب بود ها ولی الان نه . چون کیفیت صدا و آنتن دهی خوبی نداره

حالا یک سوال : الان من که مدل سونی اریکسون کا800 دارم خیلی وقتها شده دوستام از شهرستان زنگ زدند کیفیت صدا خیلی بد بوده حالا این به گوشی ام ربط داره یا به سیم کارت ایران ول ؟!

یک مشکل دیگه ای هم که باهاش دارم اینه که گاهی sms هام به دست همراه اولی های محترم نمیرسه !!! {big green}

kamanabroo
16th October 2009, 11:35 PM
خوب
از اونجایی که بنده هم همون سونی اریکسون k800 دارم و سیم کارتمم همراه اوله
فکر نمی کنم که مشکل پیامک ها تون از گوشی باشه.

اما مشکل صدا
کلا k800 نسبت به امکاناتش صداش ضعیف هست، این شما رو ناراحت نکنه چون خودمم اولش ناراحت شدم

hamed civil1
12th August 2010, 05:44 PM
با سلام
انتقاد های شما خیلی تخریبی می باشد
واقعا خدمات ایرانسل در سطح بین المللی و مطابق با حقوق بشر است
این شرکت کاملا هوشمند و به روز دنیا به نظر من واقعا از شرکت های ناب ایران است که در مسائل خدمات دهی حرف اول را می زنند
یادمون نره که یه روزی موبایل برای مردم یک ارزو بود
انتقاد و سطح توقع باید واقع بینانه و در چارچوب حق قرار داشته باشد

manok
12th August 2010, 07:16 PM
با سلام
این شرکت کاملا هوشمند و به روز دنیا به نظر من واقعا از شرکت های ناب ایران است که در مسائل خدمات دهی حرف اول را می زنند

حقوق بشر !!!!!!!!!!!!!!!!!1

یادمه چند مدت پیش که تولد امام زمان بود برای یکی از دوستام یه پیام از ایرانسل اومد با مضمون این: برای شرکت در مسابقه این را (--- یادم نیست کلمه چی بود به انگلیسی بود) برای ایرانسل ارسال کنید .
همچین هم از جوایز نوشته بود که ......

به هر حال این دوست ما هم گفت خوب شرکت می کنیم بیچاره 1 پیام ارسال کرد (16 تومان کم شد) بعد از اون ایرانسل 3 تا 4 تا پیام ارسال کرد (که تمام 4 تا پیام هزینش از رو حساب ایرانسل دوستم کم شد[khande]) به این میگن حقوق بشر.!!!!!!!!!!1

مسائل خدمات دهی حرف اول را می زنند!!!!!!!!!!!!!!!

بازم با دوستم بودم که دوستم می خواست زنگ بزنه اپراتور ایرانسل اینجوری جواب داد:

دستگاه مورد نظر،مشترک مورد نظر در دسترس نیست[khande]

ما که متوجه نشدیم مشترک در دسترس نیست یا دستگاش!

جدیدا هم که اگه سوگواری یا جشنی باشه یه پیام مبنی بر تبریک یا تسلیت میفرسته پشت بندش یعنی انتهای پیام اهنگ پیشواز تبلیغ میکنه [khande]

خلاصه میشه یه کتاب نوشت از حقوق بشر ایرانسل [cheshmak]

در ضمن اگه گفتم موبایل دوستم چون خودم موبایل......

با ارزوی روزی بهتر.

Amir
12th August 2010, 09:08 PM
با سلام

حقوق بشررر!!! من گفتم سيم كارت نه غزه و فلسطين دوست عزيز ...بله خيلي چيزهاي ديگه هم ارزو هست انشالله بهشون برسند ..

Himmler
12th August 2010, 10:10 PM
کلا یکی متن منشور حقوق بشرو تو سایت بذاره بد نیست.
حداقل روشن میشه که در ایران چه چیزهایی از این منشور رعایت میشه.
(اونایی که نمیشه زیادن و توانایی شمردن ما هم با این سطح سوات کم[nishkhand])

RezaOnlinE
15th August 2010, 02:55 PM
عزیزان اینجا جای کل کل نیس . حالا حقوق بشر رعایت بشه یا نشه از دست من و شما کاری بر نمیاد . مگه نه اینکه خودتون گفتین اینقد گنده شدن که هر چیزی رو به خورد همه میدن . من منکر صحبت های شما نیستم . همه حرفاتون رو تایید میکنم ولی جاش اینجا نیس.
با تشکر [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد