PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختران اسرائيلي عاشق پسران فلسطيني مي‌شوند!

Admin
16th October 2009, 08:45 AM
دختران اسرائيلي عاشق پسران فلسطيني مي‌شوند!

http://www.mobin-group.com/image/reg/images/2547n00069093-b.jpg
به گزارش سرويس بين الملل "جهان"، روزنامه انگليسي تايمز در شماره چند روز پيش خود طي گزارشي نوشت: سازمان اطلاعات و امنيت اسرائيل (موساد) همواره دختران جوان را براي به دام انداختن پسران فلسطيني و بدست آوردن اطلاعات محرمانه نظامي و امنيتي، مورد استفاده قرار مي دهد اما بررسي هاي اخير انجام شده نشان مي دهد برخي از اين دختران نه تنها در به ثمر رساندن نقشه و توطئه خود موفق نمي شوند بلكه خودشان به دام مي افتند و عاشق پسران فلسطيني مي شوند.

به رغم اينكه اسرائيل ازدواج يا برقراري هرگونه ارتباط ميان دختران خود و پسران فلسطيني را ممنوع كرده و به شدت با آن مقابله مي كند، اما عاشق شدن اين دختران اسرائيلي معادله را تغيير مي دهد و گاهي موجب آن مي شود كه اين جوانان فلسطيني اطلاعات مهمي را از اين دختران بدست آورند.

"تايمز" در ادامه گزارش خود فاش كرد: يهوديان افراطي بيش از ده سال است كه به دنبال پسران فلسطيني مي گردند كه با دختران اسرائيلي ارتباط عاطفي و عاشقانه برقرار كرده اند. اين يهوديان افراطي با همكاري پليس اسرائيل سعي دارد مانع از هرگونه ارتباط ميان دختران اسرائيلي با پسران فلسطيني شود.

اين روزنامه انگليسي در ادامه افزود: يهوديان افراطي مي دانند كه اينگونه ارتباط مي تواند خطري براي آينده "اسرائيل" باشد به ويژه اينكه علاوه بر رد و بدل شدن اطلاعات محرمانه ميان طرفين، اين پسران فلسطيني مي توانند بر فرهنگ، عادات و تقاليد اين دختران اسرائيلي تأثير بگذارند و در طولاني مدت "اسرائيل" را تحت تأثير قرار دهند.

"تايمز" همچنين نوشت: يهوديان افراطي گروه هاي تشكيل داده اند كه شامل 45 مرد مي شود تا به مبارزه با پديده "ارتباط دختران اسرائيلي با پسران فسلطيني" مقابله كنند. هزينه اين گروه ها نيز توسط مؤسسات و يهوديان افراطي تأمين مي شود. اين گروه هاي افراطي معتقدند كه اين جوانان فلسطيني با احساسات اين دختران بازي كرده و آنان را فريب مي دهند تا بتوانند از آنان اطلاعات محرمانه اي بدست بياورند.

اين روزنامه انگليسي همچنين در گزارش خود مي نويسد: البته بسياري از اين دختران اسرائيلي كه عاشق پسران فلسطيني شده اند مخالف اين نظرات يهوديان افراطي هستند و خود همين افراطيون را مشكل اصلي مي دانند و نه جوانان فلسطيني را.

يكي از اين دختران اسرائيلي طي گفتگويي با "تايمز"‌مي گويد: من يك دختر اسرائيلي هستم و عاشق يك جوان عرب فلسطيني شده ام. من در انتخاب كسي كه دوستش دارم، آ‍زاد هستم و كسي نمي تواند و نبايد به من در اين مسأله شخصي دستور بدهد. اين مسأله به خود من مربوط مي شود. مشكل در ما نيست، بلكه مشكل در اين افراد افراطي است.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد