PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبنم قلي‌خاني: پيشنهادهاي بازيگري را به‌خاطر فيلمسازي نپذيرفتم

kamanabroo
7th October 2009, 06:37 AM
شبنم قلي‌خاني: پيشنهادهاي بازيگري را به‌خاطر فيلمسازي نپذيرفتم
خبرگزاري فارس: «شبنم قلي‌خاني» گفت: فيلمنامه‌ چهار فيلم را كه بازي در آنها به من پيشنهاد شده بود، خواندم ولي تاكنون تصميمي براي بازي در آنها نگرفته‌ام و به خاطر فعاليت پررنگ‌تر در عرصه فيلمسازي تصميم دارم تأمل بيشتري در پذيرفتن پيشنهادهاي كاري خود داشته باشم.

http://media.farsnews.com/Media/8604/Images/jpg/A0309/A0309812.jpg

«شبنم قلي‌خاني» در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، اظهار داشت: طرح يك تله فيلم را آماده كرده‌ام كه داستان آن در رابطه با دروغ‌هايي است كه آدم‌ها به هم مي‌گويند و اگر قرار باشد اين فيلم را بسازم، آن را براي نمايش در جشنواره‌هاي خارج از كشور آماده مي‌كنم.
بازيگر مجموعه «پنجمين خورشيد»، با اشاره به اين كه هنوز فيلمنامه فيلم خود را آماده نكرده است، تصريح كرد: بعد از مجموعه «پنجمين خورشيد» پيشنهادهاي بازي فراواني داشتم ولي به خاطر ساخت فيلم خود تصميم گرفتم تأملي در كارهاي آتي خود داشته باشم. ساخت فيلم بلند تجربيات زيادي را مي‌طلبد و بايد مطالعه بيشتري نيز داشته باشم.
وي كه در كنار فعاليت‌هاي هنري خود به تدريس در دانشگاه نيز مشغول است، در اين باره گفت: من از دانشگاه مرخصي گرفته‌ام و فعلاً تدريس نمي‌كنم ولي در كلاس‌هاي آزاد بازيگري با نام «هنر و انديشه» كه مخصوص گروه سني كودك و نوجوان است، برنامه تدريس دارم.
به گزارش فارس، قلي‌خاني همچنين با پنجمين فيلم كوتاه خود با نام «زندگي» در جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كردي در شهر لندن شركت خواهد كرد.
جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كردي كه هر ساله از 29 آبان تا 9 آذر (20-30 نوامبر) در شهر لندن برگزار مي‌شود و به فيلم‌هايي با مضامين و پيش‌زمينه‌هاي فرهنگ كردي مي‌پردازد، ميزبان فيلم‌سازان بسياري از سراسر دنيا از جمله فيلم‌سازان كرد است.
فيلم كوتاه «زندگي»، داستان پسربچه‌اي به نام هيواست كه براي چند ساعت از كودكي خود فاصله گرفته و همزمان به مادر و مادربزرگ خود كمك مي‌كند و همان طور كه از اسمش فيلم پيداست در رابطه با مرگ و زندگي است.
شبنم قلي‌خاني به عنوان بازيگر پيش از اين در فيلم هاي سينمايي چون مريم مقدس، يك الف ناقابل، عطش، جوجه اردك من ، وعده ديدار، خاطره و مجموعه‌هاي تلويزيوني اولين شب آرامش، اگر عشق نبود، نردبام آسمان و پنجمين خورشيد نقش‌آفريني كرده است.
انتهاي پيام/ا

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد