PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر پورحیدرى: آمدن انصارى به استقلال در این شرایط بهترین تصمیم بود

diamonds55
24th September 2008, 11:11 AM
منصور پورحيدرى يكى از اعضاى هيات مديره استقلال بود كه با آمدن نفرات جديد از سمت خود بركنار شد. او حضور واعظى آشتيانى به عنوان مديرعامل جديد باشگاه را امرى از پيش برنامه ريزى شده عنوان كرد. وى در اين باره اظهار داشت: در اين مورد شك نكنيد كه آمدن نفرات جديد از قبل برنامه ريزى شده بود، البته من شخصاً از آقاى انصارى به خاطر حضورش در تيم و كمك هاى مالى كه قرار است انجام دهد ، تشكر مى كنم.پورحيدرى در ادامه گفت: من مدت ها بود كه از باشگاه دور بودم اما وقتى به هيات مديره دعوت شدم مى دانستم كارى از دستم بر نمى آيد چون مشكل اصلى و عمده باشگاه بحث مالى بود. به هر حال بازيكنان چك داشتند و درست نبود ما توپ را به زمين ديگران بيندازيم. وى افزود: به نظرم آمدن انصارى در اين شرايط بهترين تصميم بود و حالا با بودن ايشان كار براى مديرعامل و ساير اعضاى باشگاه راحت تر مى شود.پورحيدرى در پاسخ به ادعاى آشتيانى كه مدعى بود از مدير عاملى اش خبر نداشت گفت: از ماه ها قبل بحث آمدن ايشان به باشگاه و مدير عاملى شان مطرح بود اما اين كه مدعى شده اند خبر نداشتند به خودشان مربوط است. به هر حال در گذشته حداقل ها وجود نداشت و الان با بودن انصارى اين مساله برطرف شده است. وى در پايان گفت: از صميم قلب براى استقلال آرزوى موفقيت مى كنم و معتقدم بايد به حركت و كار افرادى همچون انصارى ارج بگذاريم. استقلال تيم بسيار خوبى دارد كه با برطرف شدن مشكلات مالى اش نتايج خوبى را هم خواهد گرفت.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد