PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر على دايى: كروفچى تيمى نيست كه شكست ناپذير باشد

diamonds55
24th September 2008, 11:09 AM
على دايى گفت : به نظر من بازيكنان سايپا براى بازى با كروفچى در ورزشگاه آزادى خوب توجيه و آماده نشده بودند و به همين دليل نتوانستند از شرايط ميزبانى براى پيروزى بر حريف استفاده كنند. وى همچنين افزود: بازيكنان سايپا در بازى رفت در تهران و به خصوص در ۲۰ دقيقه نخست اين ديدار نتوانستند بازى خوبى ارائه كنند اما در نيمه دوم بازى كاملاً دست سايپا بود و اگر نماينده ايران از موقعيت هاى خود به خوبى استفاده مى كرد حالا با خيالى آسوده در بازى برگشت به ميدان مى رفت. سرمربى سابق سايپا افزود: هرچند تيم سايپا با توجه به نتيجه بازى رفت در بازى فردا كار بسيار دشوارى را در تاشكند پيش رو دارد اما كروفچى تيمى نيست كه شكست ناپذير باشد و سايپا اين توانايى را دارد كه در ازبكستان مقابل اين تيم به پيروزى برسد. وى در پاسخ به اين سؤال كه آيا بازيكنان سايپا تحت تأثير نام ريوالدو در تيم حريف بودند ،گفت : ريوالدو يك زمانى بازيكن بزرگى بوده و اكنون نيز مورد احترام است اما من معتقدم بازيكنان سايپا قبل از بازى براى اينگونه مسائل و برخورد با آن به خوبى آماده نشده بودند. وى درباره شايعه حضورش در تاشكند براى تماشاى بازى كروفچى - سايپا گفت : چرا بايد به تاشكند بروم و اصلاً چه نيازى به طرح اين موضوع است؟، اصلاً از ابتدا هم چنين بحثى نبوده و نيازى هم نيست كه من به ازبكستان بروم.سرمربى تيم ملى درباره بازى تداركاتى تيم ملى قبل از بازى با كره شمالى گفت: قرار بود با تيم ملى چين بازى كنيم اما به دليل تداخل فوتبال اين كشور با ليگ داخلى، متأسفانه برگزارى اين ديدار ميسر نشد و بعيد است كه بتوانيم بازى تداركاتى قبل از بازى با كره شمالى داشته باشيم. وى گفت: البته قبل از بازى با امارات يك بازى با كويت برگزار مى كنيم كه اين بازى قطعى شده و يقينا براى ما بسيار حائز اهميت خواهد بود چرا كه سبك و سياق بازى كويت به امارات شباهت زيادى دارد. دايى درباره اردوى تيم ملى براى بازى با كره شمالى كه ۲۱ مهر ماه در ورزشگاه آزادى برگزار مى شود گفت : بستگى به برنامه بازيهاى ليگ دارد اما فكر مى كنم بتوانيم يك هفته قبل از آن بازى اردوى متمركز خود را تشكيل دهيم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد