PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جا جواهری مجهز به قفل usb و سنسور اثر انگشت

moji5
1st October 2009, 08:15 PM
http://www.narenji.ir/images/stories/authorz/marzieh/3/4/biomirage-narenji_ir.jpg

شاید شما هم مثل من از حفظ کردن و به خاطر آوردن پسوردهای گوناگون کلافه شده باشید و از طرفی به دنبال جای امنی برای نگه داری اقلام ارزشمندی نظیر جواهرات خود هم بگردید. داشتن یک گاوصندوق کوچک شخصی با یک قفل همان کابوس حفظ کردن پسوردها را برایتان تداعی میکند. اما من یک پیشنهاد به روز تر برایتان دارم.

آنچه که در تصویر مشاهده می کنید صندوق Biomerage Coffers نام دارد که می توانید به راحتی جواهر آلات و یا کلیدهای مهم و شخصی خود را در آن نگه داری کنید. سیستم امنیتی این صندوق بر دو اصل پایه ریزی شده است. خیالتان راحت باشد. کلمه رمزی در کار نیست. این صندوق به سنسور های حساس به اثر انگشت مجهز شده است. برای باز کردن و قفل کرد تنها کافیست اثر انگشت صاحب اصلی خود را شناسایی کند. در ضمن برای امنیت بیشتر یک عدد قفل USB نیز به کمک سنسور های اثر انگشت می آید تا امنیت اقلام ارزشمند شما را صد در صد تضمین کند. قیمت تمام شده این محصول 579$ اعلام شد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد