PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دروس مکانیک(کلاس مجازی)

hossien
22nd September 2009, 06:57 PM
سلام
مدتی هستش که با دوستان درفکر این هستیم که بتونیم از امکانات تالار بیشتر استفاده کنیم!
بنظر این امکانات چیز زیادی نیست ولی یه خورده اگه منطقی و هوشمندانه و خلاقانه نگاه کنیم می بینیم که خیلی کارها میشه کرد و حتی میشهیه دانشگاه مجازی و یا حداقل یه کلاس درسی خوب البته با کمک دوستان علاقه مند درست کرد!!
تصمیم گرفتیم که دروس عمومی و اصلی مربوط به مهندسی مکانیک رو تو تالار به صورت رایگان آموزش بدیم البته شاید لفظ یادآوری بهتر باشه!!
آموزش ویادآوری و رفع اشکال ما شامل این دروس میشه و هدف اینه که طوری باشه که بدرد دوستانی که میخوان کنکور هم بدن بخوره

استاتیک
دینامیک
مقاومتمصالح
طراحی اجزاء
ارتعاشات
کنترل
دینامیکماشین
ترمودینامیک
مکانیک سیالات
انتقال حرارت
دروس ساخت و تولید(سیستم اندازه گیری ، قالب ، علم مواد ، هیدرولیک و پنوماتیک ، ماشین ابزار ، توانایی ماشین کاری ، مدیریت تولید ،کنترل عددی ، تولید مخصوص)

دوستانی که دلشون می خواد درس بدن و یا همکاری داشته باشن که تو هر کدوم از درسهای بالا برای درس دادن و اداره تاپیک اعلام آمادگی کنن. اگر هم کسی نبود خودم اینکار رو می کنم .
زکات علم درنشر آن است! اینکار باعث میشه که که میزان علم انسان به طرز حیرت انگیزی افزایش پیداکنه!
اونهایی که می خوان درس بدن بنظرم باید این شرایط رو دارا باشن:
1- تسلط نسبی بر موضوع تدریسی
2- پیگیری و جدیت در تدریس
3- بتونن با جدیت تمامبرای سئوالهای احتمالی جواب مناسبی رو پیدا کنن
4- داشتن توانایی قدرت بیان وایجاد ارتباط
5- توانایی تنظیم جزوه
6- داشتن صبر و حوصله

منتظر نظرات و اعلام آمادگی شما برای تدریس هستم
موفق باشید

hossien
29th September 2009, 09:32 PM
بازم سلام
کسی نظر خاصی در این مورد نداره شروع کنیم راستی از اعلام آمادگی شما واقعا شگفت زده شدم.

ریپورتر
30th September 2009, 09:20 AM
سلام
من آماده ام ترموديناميك و سيالات رو دست بگيرم

Akhsham
30th September 2009, 10:22 AM
من که کلاً پایم!

Admin
30th September 2009, 11:12 AM
واقعا کار خوب و عالی ای هست .

من قبلا آموزشهای مجازی رو پیگیر کردم و خیلی نتیجه گرفتم.

امیدوارم در این سایت هم عملی بشه و نتیجه بگیریم.

همچنین این عمل دوستان منو ترقیب کرد که آموزشهای ناقص بخش کامپیوتر رو بیشتر پیگیر بشم و سریعتر کاملشون کنم.

ممنون و موفق باشید

امید عباسی
30th September 2009, 11:40 AM
سلام...من هم در بخشهاي استاتيك.مقاومت مصالح و سيالات تا جايي كه وقتم بهم اجازه بده همكاري و كمك ميكنم...ممنون بابت تاپيك و اميد به شروع هر چه سريعتر.........

hossien
3rd October 2009, 09:22 PM
پس هر نفر یک تایپیک مجزا برای درس هایی که می خواد آموزش بده بزنه و شروع کنیم من هم دروس ساخت و تولید رو یادآوری می کنم.
با تشکر از همه شما.

Amir
3rd October 2009, 09:53 PM
كار بسيار عالي و خوبي هستش .. لطفا نرم افزارهاي طراحي رو هم اموزش بدين .. به عنوان دانشجو تاپيكتون رو دنبال يكنم ممنون حسين جان به خاطر استارت اين كار

babakonline5
20th October 2009, 06:30 PM
عالیه
ولی 1 باید دانشجوی مجازی موجود باشه 2 آموزش باید فوق العاده ساده ولی پرمحتوا باشه ....
آیا برای اینا فکری کردین

hossien
21st October 2009, 07:54 AM
من قصدم از ارسال اين تاپيك اينه مثله دانشگاه از اول هر درسي شروع بشه و تا پايان ارائه بشه و هر كسي مشكلي داشت عنوان كنه تا با هم فكري حل كنيم.
در حال حاضر درس كنترل عددي براي دروس تخصصي ساخت و توليد را دارم اماده مي كنم و تا چند روز ديگه شروع مي كنم.

daewoo
7th November 2009, 09:14 PM
به نظرمن عالیه من هم اماده ام

p mehdi q
1st May 2010, 12:14 AM
چرا ما ایرانیا بدون فکر ایده میدیم ... اما نمی تونیم عمل کنیم

hossien
1st May 2010, 10:29 AM
چرا ما ایرانیا بدون فکر ایده میدیم ... اما نمی تونیم عمل کنیم
دوست عزیز به علت پاره ای از مشکلات کمی به عقب افتاد . ولی بعضی از دروس را آموزش دادیم.

novinmech.com
22nd January 2012, 12:33 AM
با سلام
در صورت تمایل دوستان امکان قرار دادن چند درس از آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح (http://novinmech.com/home/101-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D9%84%D8%AD.html) در این پست وجود دارد.

ریپورتر
22nd January 2012, 10:07 AM
با سلام
در صورت تمایل دوستان امکان قرار دادن چند درس از آموزش تصویری استاتیک و مقاومت مصالح (http://novinmech.com/home/101-آموزش-استاتیک-مقاومت-مصالح.html) در این پست وجود دارد.

سلام
بسیار خوشحال میشیم اگر این کار رو انجام بدین
با تشکر

behruz_j102
10th April 2012, 09:33 PM
salam vaghean kare jalebie man kamelan movafegham manam ta onja ke betonam to darse termo va enteghal va sayalat va dinamik komak mikonam movafagh bashid

behruz_j102
15th April 2012, 08:31 PM
ممنون کمک کردی[tashvigh]

homeyra
9th July 2012, 08:06 PM
ببخشید الان این درسهایی که قرار بود آموزش داده بشه،چی شدن؟توی یک تاپیک دیگن یا اصلا شروع به آموزش دادنشون نشده؟

amir nm
10th July 2012, 09:33 AM
سلام .دوستان کار بسیار قشنگیه

amir nm
10th July 2012, 09:40 AM
من با کی میتونم در مورد انتخاب رشته در مورد طراحی کاربردی و سیالات صحبت کنم؟ لطفا کمکم کنید ممنون.

الهام فروزنده
17th October 2012, 11:17 AM
اگه این کارو انجام بدین خیلی خوبه چون من به خاطرمشغله کاری نمیتونم همیشه کلاسامو حاضر باشم

bmv7146
1st June 2013, 04:51 PM
سلام
منم اگه شد ترمودینامیک میگم[shaad]

m.s.
24th April 2015, 11:56 AM
سلام من هم خیلی دوس دارم و مایلم یاد بگیرم ولی الان دانشگاهم هزاران کیلومتر. و ممکنه امکانش نباشه مستمر کنار هم باشیم و جلو و عقب بشیم از برنامه.
ولی در کل کار خیلی خوبیه یاعلی.
تا الان چیزی آموزش داده شده؟ کجا؟
درپایان از همه تشکر می کنم و امیدوارم نتیجه بده.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد