PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال اشنایی بارشته مکانیک ماشین ابزار

re29za
17th September 2009, 11:25 AM
دنبال اطلاعات کاملی در مورد رشته کاردانی مکانیک ماشین ابزار وگرایش های این رشته در کارشناسی وکارشناسی ارشد می گردم. اگه کمکم کنید ممنون میشم.

hossien
17th September 2009, 12:26 PM
سلام
همانطور که عنوان رشته معلومه شما با ماشین آلات برای ساخت و تولید سر و کار دارید ار جمله تراش ، فرز ، دستگاه های سی ان سی و دستگاه های تولید مخصوص و همچنین در کارشناسی با نصب و تعمیرات و راه های تولید قطعات ، مهندسی معکوس و طراحی ، رباتیک ،ndt ، و مدیریت پروژه و مباحث طراحی و خیلی دیگه مطالب را تا ارشد فرا می گیرید و آشنا میشین
رسته خیلی خوبی هست برای ساخت و تولید می باشد من هم خودم مهندس ساخت و تولید هستم.اگر سوالی داشتین بپرسین جواب میدم.

hossien
18th September 2009, 12:44 PM
سلام دوست عزیز
شما برای اطلاعات بیشتر می تونید به لینک زیر مراجعه کنید در این مورد و گرایش ها و شغل و ... توضیح داده شده است.
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?t=20741&page=3

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد