PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شب امتحان

میترا پوررحیم
17th December 2015, 08:11 PM
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه.راستش دنبال یه راه حل جدیدی هستم ذهن خودم راهی به ذهنش نرسید از شما میخوام نظراتتون رو لطف کنید و بزارید تا راه حلی که از همه مناسبتر است رو انتخاب کنم.چطور میشه به صورت گروهی برنامه درسی رو پیش ببریم و درس بخونیم بدون اینکه در کنار هم باشیم.لطفا تلفن زدن یا عضو گروهی در شبکه اجتماعی رو نگید که جواب نمیده.هدف من پیش بردن برنامه درسی و کنترل کردن همدیگست که حتما طبق برنامه پیش بریم و به نظر شما بهترین تنبیه برای کسی که برنامه را اجرایی نمیکنه چیه؟موضوع مهم و بسیار حیاتی است لطفا نظرات خودتون رو بگید.راستی به شب امتحانات چیزی نمونده برای خودتونم مفیده.با تشکر از شما[nishkhand][nishkhand][nishkhand][nishkhand] گروه دانشجویان شب امتحانی

ابراهیم ناظمی
17th December 2015, 09:02 PM
سلام
من شب امتحانی نبودم, در طول ترم میخوندم , و بعضی دانشجویان ترم پایینتر از من میخواستن سمینار بزارم و اون درس بحث و گفتگوی زیادی داشت ، شما هم یه نفر رو پیدا کنین که به اون درس تسلط و براتون سمینار بزاره

میترا پوررحیم
18th December 2015, 08:24 AM
سلام
من شب امتحانی نبودم, در طول ترم میخوندم , و بعضی دانشجویان ترم پایینتر از من میخواستن سمینار بزارم و اون درس بحث و گفتگوی زیادی داشت ، شما هم یه نفر رو پیدا کنین که به اون درس تسلط و براتون سمینار بزارهسلام از اینکه جواب دادین متشکرم ن مشکلم در فهم درس نیست چون درس رو بلدم.یه نکته دیگه اینکه من خودم باید بخونم هر چقدر هم کسی درس رو توضیح بده باز هم خودم باید بخونم .من دنبال راه حلی هستم که همدیگر وادار به خوندن کنیم.از اینکه در طول ترم میخوندید بسیار خوشحالم .باز هم از اینکه جواب دادین ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد