PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی **سونوگرافی ابوعلي سينا**

hossien
3rd September 2009, 12:27 PM
آیا می دانستید که ابو علی سینا هم می توانسته جنس و تعداد بچه ها را تشخیص بدهد؟

hossien
3rd September 2009, 10:09 PM
ابو علی سینا فقط با یک سوزن ، نخ و خودکار یا مداد این کار را انجام می داده . در پست بعدی روش مونتاژ و نحوه عمل آن را توضیح می دهم.

Memar Bashy
5th September 2009, 06:32 PM
واقعا میشه . دکتر شما نظرتون چیه در این مورد؟
منتظر ادامه بحث هستیم...

AvAstiN
5th September 2009, 08:12 PM
قبلا اين روش رو چند بار امتحان كردم . بهتره كه خود آقا حسين روش و نحوه عملش رو بگن تا ما هم استفاده كنيم . اين روش خيلي جالبه . يادمه هر وقت خونه مامان بزرگم دور هم جمع مي شديم ، اين يكي از سرگرمي هاي ما بوديم!

hossien
6th September 2009, 05:44 PM
وسایل را آماده کردین . حالا نخ را از سوزن عبور دهید و نوک سوزن را در انتهای خودکار در مرکز آن فرو کنید . طول نخ هم حدود 15 تا 20 سانت خوبه زیاد تاثیر نداره و در ضمن سوزن هم خیلی در ته خودکار فرو نکنید یک مقداری که از آن خارج نشود..
حالا وقتی که نخ را در دستتان می گیرین و بلند می کنید خودکار باید صاف باشه .
در پست بعدی میگم باید چی کار کنین.{big green}

hossien
9th September 2009, 01:03 PM
ببخشید دیر شد .
خوب حالا نیاز به دو نفر هستش. یکی باید ثابت بشینه و دستش را بی حرکت بزبره مثله اینکه می خواهین فشار خون بگیرن و حالا نفر دوم نخ را ثابت گرفته البته نزدیک نبض دست.
حالا یک چیزه جالب می بینید خودکار شروع به چرخش می کنه و در زمانی به دو حالت که یکی به صورت افقی و عمودی را نشون می ده البته تعداد دور و ... دلیل داره من بلد نیستم اما وقتی که حالت عمودی رو نشون میده یعنی فرزند دختر و وقتی که حالت افقی رو نشون میده یعنی پسر .خودکار تا زمانی که ثابت در نقطه ای نایستاده باید بگیرید حالا از جمع کردن حالات عمودی و افقی تعداد فرزندان را نشون میده .
مثلا اگر فردی یک بچه در آینده داشته باشه فقط یک بار این حالات را نشون میده و بعد از چرخش خودکار ثابت می ایستد.و برای 5 فرزند هم 5 بار و آخر ثابت میشه.

حالا شما می تونید این رو امتحان کنید روی پدر مادرتون برادر و یا ...
شما از این کار شگفت زده میشین که چه طور خودکار حرکت و یا از حرکت می ایستد.
تست کنید ببینید درست هست یا نه ؟
دکتر نظر شما در این مورد چی هست درست هست یا نه؟

lamya
30th April 2011, 09:09 AM
سلام آیا این روش واقعاً در این حالت درسته آخه من یه جای دیگه خوندم که با یک زنجیر انجام می دهند و حرکت چرخشی دختر و حرکت پاندولی پسره به نظرتون کدوم درسته

/b/
30th April 2011, 09:53 AM
[khande] تا جایی که شنیدم اسمش سونوگرافی نبوده

mohammadmmp2006
12th July 2011, 08:29 AM
دوست عزيز لطف كن توضيح علمي اين كارو ارائه كن[movafaghiyat][soal]

ندای زندگی
21st October 2012, 07:57 PM
دوست عزيز لطف كن توضيح علمي اين كارو ارائه كن[movafaghiyat][soal]

ندای زندگی
21st October 2012, 08:00 PM
سلام من ندای زندگی هستم آیا میخواهید بدانید چگونه میتوان سنوگرافی کرد برای تعیین جنسیت حتی برای دختر یچه باکره؟

پارمين
16th December 2012, 09:56 PM
سلام من ندای زندگی هستم آیا میخواهید بدانید چگونه میتوان سنوگرافی کرد برای تعیین جنسیت حتی برای دختر یچه باکره؟

پارمين
16th December 2012, 09:59 PM
سلام چگونگي تعين جنسيت از طريق روش ابوعلي سنا را لطفا شرح دهيد

- - - به روز رسانی شده - - -

سلام چگونگي تعين جنسيت از طريق روش ابوعلي سنا را لطفا شرح دهيد

hossien
17th December 2012, 07:50 AM
این روش را بیشتر ماما ها در مواقعی که سون.گرافی نمی توانند انجام بدن یا برای بچه ضرر داره انجام میدن.
در ضمن در صفحه نخست توضیحات این روش هست. برای تست اون شما هزینه پرداخت نمی کنید می توانید روی پدر و مادر یا اقوامتان انجام بدین تا مطمئن شوین.

سلنا بياتي
18th December 2014, 03:49 PM
بله من از كتاب قانون بوعلي اين مطلب رو با اين روش خوندم يك تكه فلز ترجيحا طلا را با يك نخ يا زنجير بالآي نبض دست ميكيريم بي از مدتي شروع به حركت ميكنه اكر حركت دايره اي بود بسر و اكر خطي بود دختر است بس از اولين حركت ميايسته و مجددا اكر فرزند دومي يا سومي باشه شروع به حركت ميكنه برأي خودم اولين بار خطي بود كه دختر در اومد كه دارم و دومين بار دايره كه بار دارم و بسره. برأي زنان برادار به صورت عمود روي شكم كرفته دايره اي بسرو خطي دختره. متاسفانه كساني كه اكاه به علم نيستن اينارو خرافات تلقي ميكنن. و خودشون رو روشنفكر ميدونن از اينترنت برأي بالا بردن سطح علميشون استفاده كنن. در ضمن برأي مادرها و بدرها هم صدق ميكنه.شبكه هاي خارجي هم تو برنامه هاشون اينو روي زنان باردار تست كردن كه ١٠٠ درصد درست دراومد،

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد