PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دشمنی تاریخی اعراب با ایران "کوتاه و خواندنی..."

Capitan Totti
23rd May 2015, 03:18 AM
http://uc-njavan.ir/images/wo0bxz8t41b2pcs9fj30.jpg

در حمله ی اعراب به گرگان ؛ مردم با سپاهیان اسلام به سختی جنگیدند ؛ بطوریکه سردار عرب ( سعد بن ابی وقاص ) از وحشت ؛ نماز خوف خواند . پس از مدتها پایداری و مقاومت ؛ سرانجام مردم گرگان امان خواستند و سعد بن ابی وقاص به آنان امان داد و سوگند خورد یک تن از مردم شهر را نخواهد کشت.
مردم گرگان تسلیم شدند ؛ اما سعد بن ابی وقاص همه ی مردم را بقتل رسانید ؛ بجز یک تن ؛ و در توجیه پیمان شکنی خود گفت: من قسم خورده بودم که یک تن از مردم شهر را نکشم ! .. تعداد سپاهیان عرب در حمله به گرگان هشتاد هزار تن بود .
( منبع : طبری = پوشینه پنجم رویه 2116 = تاریخ کامل ؛ ابن اثیر پوشینه سوم ؛ رویه 178 )

Capitan Totti
23rd May 2015, 03:31 AM
این سرهنگ جنایت کار باید بدونه؛ ایران کشوری مقدس و پر شکوه است

چه بسا اکنون سر یکی یکی عراقی ها رو داعش داره می بره؛ و اگر ما ایرانیان نبودیم؛ همین تعداد سر ها نیز نمی ماند !

bahman afaghi
19th September 2015, 12:56 AM
واقعا به تاریخ نگاه میکنیم جز بدبختی و کشت و کششتار چیزی نمیبینیم بخدا خودم موندم اجداد ما چگونه زندگی کردند و زنده موندن که حالا ما داریم زندگی میکنیم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد