PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال سوال

حسنعلی ابراهیمی سعید
1st April 2015, 10:54 PM
سلام
برای من سوالی پیش آمده که تقاضا دارم اهل فن جواب فنی وخوبی بدهند
اگر فیلمها وسریالهای چند سال اخیر را با فیلمها وسریالهای قبل از انقلاب ویا دیکر کشورهای منطقه مقایسه کنید میبینید فیلمهای ایرانی در سالهای اخیر رفتار ناهنجار را پیشه کرده اند ومرتب در فیلمها باصدای بلند شبیه به فریاد حرف میزنند ومرتب به هم بی ادبی میکنند وحرفهای نامناسب میزنند وبه هم نعره میکشند ورفتار شبیه به عقب مانده گان ذهنی را برای ایرانی تداعی میکنند
چرا؟؟؟؟!!!!

zoh_reh
1st April 2015, 11:51 PM
سلام
اگر فیلمها وسریالهای چند سال اخیر را با فیلمها وسریالهای قبل از انقلاب ویا دیکر کشورهای منطقه مقایسه کنید میبینید فیلمهای ایرانی در سالهای اخیر رفتار ناهنجار را پیشه کرده اند ومرتب در فیلمها باصدای بلند شبیه به فریاد حرف میزنند ومرتب به هم بی ادبی میکنند وحرفهای نامناسب میزنند وبه هم نعره میکشند ورفتار شبیه به عقب مانده گان ذهنی را برای ایرانی تداعی میکنند
چرا؟؟؟؟!!!!

سلام
ممنون از موضوع اجتماعی خوبی که گذاشتین ،
اتفاقا برای من هم نمیشه گفت سواله ولی بصورت یک دغدغه هست.

بنظر شما اَعمال و دیالوگها از واقعیت جامعه چقدر دوره یا چقدر نزدیکه؟

اگه دقت کنین متاسفانه نسل جدید به دلایل زیادی از الفاظ مناسب و خوب و رسمی استفاده نمی کنن ، و انقدر بعضی اصطلاخات عادی شده که بین عموم جا افتاده ، متاسفانه تو دانشگاه دانشجویان با لحن بدی باهم گفتگو میکنن البته از نظر خودشن خیلی عادی و معمولیه و غیر این باشه برچسب پاستوریزه و ... می زنن.خیلی از والدین هم از این قضیه شاکی هستند در واقع والدین از این لحن استفاده نمی کنند ولی فرزندان ... یعنی بیشتر تاثیر محیط میتونه باشه که یکیش رسانه هست.

حالا باید دید از چقدر از رسانه الهام می گیرند و یا شاید رسانه طبق واقعیت جامعه جلو میره !!!

حسنعلی ابراهیمی سعید
2nd April 2015, 09:23 PM
فقط میتونم بگم
برای هنرمندان کشورم متآسفم

ashkan
3rd April 2015, 02:19 PM
سلام

شما برای دولت کشور متاسف باشین که مردم رو گوسفند فرض کردن و خودشون رو چوپان

حسنعلی ابراهیمی سعید
19th April 2015, 10:02 PM
شماغ سریال در حاشیه را ببینید
همه میدانند که با شرایط فیلم، آدمهای فرهیخته ، تحصیل کرده، فرهنگی، و... فیلم را میبینند
در فیلم علاوه بر پرخاشگریهای ناهنجارانه، از کلماتی استفاده میکنند که در فرهنگ ایران زمین نیست
بی ادبی خواهر به برادر، برادر به خواهر، مادر به عروس، و...
غذا خوردن آن چنینی
و....
من دنبال جوابم

"VICTOR"
19th April 2015, 11:00 PM
سلام

رفتار شبیه به عقب ماندگان ذهنی را برای ایرانی تداعی میکنند

سلام به شما

بحث خوبی است لیکن من دیګه خسته شدم و نظری ندارم هر ګونه فیلمی می خوان بسازن ، من نګاه نمی کنم و فیلم ها و برنامه هایی رو می بینم که مورد علاقم باشه هر چند اندک!

اما در ارتباط با متن شما لطفاً به اشخاص ناتوان ذهنی و یا جسمی توهین نکنید (اتفاقاً چند فیلم زیبا پیرامون این موضوع ساخته بودن)
شباهتی بین رفتار های ناهنجاری که شما بیان کردید با افراد ناتوان ذهنی و جسمی من ندیدم [golrooz]

سروه74
20th April 2015, 01:55 PM
سلام
چرا؟؟؟؟!!!!

ممنون ازسوال خوبی که پرسیدید
کاش واقعافقط این چیزهابود
مثلاماها مسلمونیم اماتوفیلم های ایرومی توبعضی هاشون که کثلا پلیسیه یایه قاتل ودستگیرمیکنن یایه دزدومیگیرن
وقتی که توی دادگاه ازش بازجویی میکنن نزدیک 10دفعه همش میگه بخدا من نبودم هی قسم میخوره پشت سرهم بعدبمانداینکه قاضی باورش نمیشه
تایه دونه شاهدمیاد
یعنی اون شاهد ازخدا بزرگتره که حرف اون وباورمیکنن
امات.فیلم های خارجی فقط بخاطرجون یه ادم قسم میخورن

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد