PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر سبزه سفره نوروز

pedram91
25th February 2015, 04:03 PM
طبق اعلام مرکز آمار در ایران ۲۴ میلیون خانوار زندگی می کند اگر هر خانوار برای سبزه سفره نوروز ۱۰۰ گرم گندم ( یک کالای استراتژیک ) استفاده بکند در مجموع ۲۴۰۰ تن گندم دور ریخته می شود.
آیا موافقید به جای گندم از تخم چمن استفاده بکنیم که هم بومی ایران است ودر طبیعت به رشد خود ادامه میدهد هم سبزتر از گندم است و اینطور هم آیین ایرانیمان حفظ میشود و هم کمکی به اقتصاد کشور است .

معمار حانیه
25th February 2015, 10:09 PM
طبق اعلام مرکز آمار در ایران ۲۴ میلیون خانوار زندگی می کند اگر هر خانوار برای سبزه سفره نوروز ۱۰۰ گرم گندم ( یک کالای استراتژیک ) استفاده بکند در مجموع ۲۴۰۰ تن گندم دور ریخته می شود.
آیا موافقید به جای گندم از تخم چمن استفاده بکنیم که هم بومی ایران است ودر طبیعت به رشد خود ادامه میدهد هم سبزتر از گندم است و اینطور هم آیین ایرانیمان حفظ میشود و هم کمکی به اقتصاد کشور است .

سلام. تخم چمن از کجا باید خرید؟

ایا زود رشد میکنه یا دیر؟

بعد قشنگ میشه؟

pedram91
26th February 2015, 04:27 PM
سلام. تخم چمن از کجا باید خرید؟

ایا زود رشد میکنه یا دیر؟

بعد قشنگ میشه؟

سلام یه سری از گل فروشی ها دارن
فک کنم 15 روز زمان میبره برا سبز شدن
http://www.uc-njavan.ir/images/dv9l3xr1fczmzg2c3cbl.jpg

amir9
26th February 2015, 10:42 PM
سبزه گندم نماد رزق و روزی و برکته...

سمیه نجفی
26th February 2015, 11:19 PM

سلام خیلی عالیه من تخم چمن کاشتم اما توی خاک روی زمین توی ظرف هم همینطوره ؟؟؟

زیاد هم اب میخوره تا سبز بشه

اما پیشنهاد من برای کسانیکه خوشه گندم توی خونشون دارن
میتونید خوشه های طلایی را بذارید توی اب وهر روز به سر خوشه ها با ابپاش اب بپاشید

خیلی جالب میشه گندم ها توی غلاف سبز میشن میان بالا
بعد شما یه سبزه با رنگ سبز وطلایی دارید
یک هفته بیشتر وقت نمیبره

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد