PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال داروی گیاهی بخورم یا خیر؟

معمار حانیه
7th February 2015, 06:09 PM
سلام.

من خودم تپل هستم. حالا به علت خوردت دپاکین که مردم میگن چاق میکنه واز ضرر هاش هست. میخواستم بدونم اگر برم پیش دکتر رژیم
وداروی گیاهی واسم بنویسه. درکنار رژیم که بگیرم. آیا مضر نیست؟
البته دوره مصرف کوتاه. اخه دوستام رفتن. مثلا 3یا نهایتا 6 ماه بوده درکنار رژیم دارو گیاهی بهشون داده درماه 5الی 7 کیلو کم میکردن.

به نظرتون مضر نیس اگربرم؟

تناگفته نمانه اصلا حوصله رژیمی که در ماه 2 کیلو ویا 4 کیلو کم میشه ندارم. اخه یک مدت گرفتم. فایده نداشت فقط عصبی تر شدم.

ممنون میشم دکترین عزیز راهنمایی کنند

معمار حانیه
8th February 2015, 11:42 AM
دوستا ن عزیزم خیلی واسم مهمه . لطفا راهنمایی کنید

طلیعه طلا
2nd March 2015, 10:21 AM
سلام بر آنامیس عزیز
من که دکتر نیستم ولی دکتر ها را دوست میدارم [nishkhand]
برای کاهش وزنی که بهش اشاره داشتی قبل از این که وارد دارو درمانی بشی بهتره ابتدا از روش های طبیعی آماده سازی بدن بهره بگیری
مرحله اول : یک ماه و نیم ، روزی چهل دقیقه پیاده روی ِ خالی ( فقط بهتره زمان شروع فعالیت در هر روز ثابت باشه ... مثلا اگه صبح ها اقدام به این کار میکنی تا انتهای برنامه صبح ها باشه .)
اینو انجام بده لطفا تا مراحل بعدی رو بهت بگم ...
مرکز تخصصی کاهش وزن بدون بازگشت طلیعه طلا [sootzadan]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد