PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نگذارید بمیردجنگل

Capitan Totti
29th January 2015, 05:51 PM
http://static5.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-15-01-29/14/2f18cd6829e8c8283a4badd8468759be-425

نگذارید بمیردجنگل ٫که منابع غیرطبیعی٫جنگل نبانی٫محیط نبانی٫محیط نزیستی و نوپان و موریانه های داخلشان خواهند مرد.تا صد سال پیش هیچ کدوم از این ادارات مسخره کننده و مخرب جنگل نبود٫اما جنگل بود.تازه گاز هم نبود که علاوه بر چوپانان ٫عموم مردم برای گرم کردن و پخت وپز از جنگل استفاده می کردند.روند تخریب از اواخر دهه شصت و مخصوصا دهه هفتاد اوج گرفت و کماکان ادامه دارد.بگذارید بمیرد موریانه که جهان خواهد زیست!

میترا پوررحیم
29th January 2015, 07:17 PM
درختان نفس میدهند, زندگی میبخشند ولی ما انسانها چه میکنیم....چجوری بگم جنگل نباشه ,بارون نباشه, برف نباشه ,کوه نباشه ما هم نمیمونیم.زبالمون رو همینطوری میندازیم تو طبیعت و جنگل رو تخریب میکنیم و...متاسفم بعضی وقتها برای خودم که انسانم ,که حتی به چیزهایی که به من حیات میبخشند احترام نمیگذارم.فقط 1 دقیقه فکر کنیم ,فقط 1 دقیقه به هوای زمستان فکر کنیم ,فقط 1 ثانیه شهر را بدون درخت تصور کنیم فقط 1 ثانیه

- - - به روز رسانی شده - - -

ممنون از موضوع خوبتون

pedram91
29th January 2015, 07:52 PM
درختان نفس میدهند, زندگی میبخشند ولی ما انسانها چه میکنیم....چجوری بگم جنگل نباشه ,بارون نباشه, برف نباشه ,کوه نباشه ما هم نمیمونیم.زبالمون رو همینطوری میندازیم تو طبیعت و جنگل رو تخریب میکنیم و...متاسفم بعضی وقتها برای خودم که انسانم ,که حتی به چیزهایی که به من حیات میبخشند احترام نمیگذارم.فقط 1 دقیقه فکر کنیم ,فقط 1 دقیقه به هوای زمستان فکر کنیم ,فقط 1 ثانیه شهر را بدون درخت تصور کنیم فقط 1 ثانیه

- - - به روز رسانی شده - - -

ممنون از موضوع خوبتون
دوست عزیز با اینکه خیلی شدید باهات موافقم ولی بیشتر از جنگل باید به فکر آب و دریا بود

میترا پوررحیم
29th January 2015, 09:36 PM
[QUOTE=pedram91;625434]دوست عزیز با اینکه خیلی شدید باهات موافقم ولی بیشتر از جنگل باید به فکر آب و دریا بود[/QUOTE اب و خاک و زمین و دریا واسمان همه ماله منند تا زندگی کنم. زندگیم بدون انها نمیشود حتی اگر یکی نباشد من زندگی نخواهم کرد.من دریا ,اب ,خاک,هوا,اسمان,حیوانات همه را دوست دارم چون طبیعت و زندگی بدون انها معنا ندارد.با حرفتون موافقم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد