PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجع به آخرین فیلمی که دیده اید؟

Capitan Totti
29th December 2014, 01:24 AM
درود بر شما
در این جس تار میتوانید به معرفی آخرین فیلم هایی که تماشا کرده اید بپردازید.
کوشش کنیم در هنگام معرفی هر فیلم ، تصویری از فیلم / توضیح فیلم و
همچنین نظر شخصیتان در مورد فیلم را قرار دهید تا تصمیم گیری برای
دیگران آسان تر شود.

http://downloadanymovie.allnewstreams.com/wp-content/uploads/2012/01/smovies.jpg

Messiah
29th December 2014, 03:19 AM
چه قدر اين تاپيك جالبه به شخصه تشكر ميكنم از شما بزرگوار بخاطر ايجاد اينجا [shaad]

خيلي دوست داشتم جايي باشه بشه درباره فيلم ها صحبتي كرد

من فيلم زياد ميبينم به دليل علاقه م به فيلم و حتي تازگيا كشف كردم شايد اگر شغل الانم رو نداشتم يا بازيگر بودم يا فيلم ساز و نويسنده

اخرين فيلمي كه ديدم اين نيست اما دوست دارم درباره فيلم Third Person نظرتون رو بگين ( البته اگر كسي فيلم رو ديده )

بعد هم من نقد ميكنم و نظرمو ميگم

اين هم يه توضيح كوچولو درباره فيلم

Third Person is a 2013 romantic drama film directed and written by Paul Haggis and starring Liam Neeson, Mila Kunis, Adrien Brody, Olivia Wilde, James Franco, Moran Atias, Kim Basinger, and Maria Bello.[3] The film premiered at the 2013 Toronto Film Festival.[4]

It's me
5th January 2015, 12:11 PM
سریال مجموعه فیلمه خب
Lost خیلی حال میکنم باش. با این که واس 8 سال پیش، ی چند وقتی استارتش رو زدم و میخام تا آخرش ببینم 9 سیزن
بهتر از 24, Friends, How i met your mother هست
ولی بین فیلم ها
The Shawshank Redemption،
Papillon

hossyn.koala
8th January 2015, 10:55 AM
به نظرم بهترین فیلم اواتار بودش از نظر سناریو و زمان خودش اعجوبه فیلم ها بودش

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد