PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت اختراع دارویی ؟ سوال دارم ؟؟

n.jozi68
13th December 2014, 09:01 PM
سلام من موفق به ساخت ترکیبی شدم که سوختگی درجه 1 و 2و 3 و .... را سریع ترمیم میکنه .اما تنها عیبی که داره اینه که فقط باید در فریزر نگهداری بشه وگرنه فاسد میشه چطور بفهمم که از چه ماده نگهدارنده ای باید استفاده کنم و آیا این ماده ممکنه باعث تغییراتی در عملکرد ترکیب بشه ؟؟؟ لطفا بگید که باید از چه کسی کمک بگیرم؟؟؟[shaad]

مدیر بخش پزشکی
14th December 2014, 09:16 AM
سلام من موفق به ساخت ترکیبی شدم که سوختگی درجه 1 و 2و 3 و .... را سریع ترمیم میکنه .اما تنها عیبی که داره اینه که فقط باید در فریزر نگهداری بشه وگرنه فاسد میشه چطور بفهمم که از چه ماده نگهدارنده ای باید استفاده کنم و آیا این ماده ممکنه باعث تغییراتی در عملکرد ترکیب بشه ؟؟؟ لطفا بگید که باید از چه کسی کمک بگیرم؟؟؟[shaad]

سلام بهتون تبریک میگم.[golrooz]
شما باید از یک کارشناس ارشد شیمی دارویی یا مهندس داروسازی و یک دکتری حرفه ای داروسازی کمک بگیرید.

سونای
14th December 2014, 10:08 AM
سلام [golrooz]

لینک ---» مصاحبه علمی رایگان (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?217458-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86)

parsa_1988
15th December 2014, 12:13 AM

سلام خب فک کنم اینکه عیب نباشه
چه اشکالی داره؟ خب تو فریزر بزارین(خیلی از مواد به خیلی چیزا حساسن و باید در شرایط خاصی از دما و نور و ... نگهداری بشن) البته اگه بشه کاری کرد که تو نمای اتاق پایدار باشه که عالیه
کجا این کشف کردید؟چون هیچ ترکیبی به این راحتیا دارو نمیشه و حداقل10سال طول میکشه تا وارد داروخانه ها بشه--میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟///[tafakor][shaad]ممنون

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد