PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصویر بالانس روي پل آهني اهواز!

علي پارسا
27th November 2014, 11:47 PM
چند سال پيش کنار رودخانه کارون تو اهواز رو نيمکت نشسته بودم، کنار پل آهني، يک پسري آمد و موتورش را کنار من پارک کرد و رفت به سمت پل.
شروع کرد به بالا رفتن از پل! اول فکر کردم مامور برق است و مي خواهد چراغهاي روي پل را چک کند يا تعويض کند! با خودم گفتم از بس آمده اين چراغها را چک کرده ديگه وارد شده و سريع از پل بالا مي رود. بعد ديدم نه! از چراغها هم بالاتر رفت. رفت بالاي بالاي پل، به منتها اليه بالاي قوس پل که رسيد دستهايش را روي پل گذاشت و بالانس زد! من هاج و واج با دهن باز از تعجب داشتم نگاه مي کردم[taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob][taajob].
يک هو ياد دوربينم افتادم، تا من دوربين را روشن کنم اون بالانسش تمام شده بود! ولي روي قوس در حال پايين آمدن ازش عکس گرفتم.
اومد سوار موتورش شد و با خونسردي رفت! فقط وقتي پيش من رسيد و داشت موتورش را سوار مي شد بهش گفتم: دمت گرم خيلي کارت درست است.
اين هم عکس: (راستي اينجا بچه اهواز نداريم؟ شايد اين يارو تو اهواز معروف باشد! البته عکس مال حدود 5 سال پيش است)

http://www.uc-njavan.ir/images/aa71qssmzerx8ky1imvz.jpg

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد