PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی از همه دوستان

امير آشنا
12th August 2009, 02:16 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی @};-

بینش شما تا چه حد در زندگی چراغ راه شماست ...؟

تا چه اندازه محیط شما رو مجبور به انجام یک رفتار می کنه ...؟

8->

kamanabroo
12th August 2009, 03:16 PM
سلام امير جان
مبحث خوب راه انداختي
ممنونم

شخصا احساس مي كنم كه بينش من توي تمام ابعاد زندگيم تاثير گذاره
و استقامت ، اراده و تلاش من در راستاي اين بينش آينده من رو تضمين مي كنه

نسبت به محيط اطراف مي تونم بگم ، در مقابل بينشهاي من حالت دفاعي وجود نداره
البته نقاط كوچكي هست كه در هر كسي متفاوت هست كه موجب ميشه در هر شرايطي
با ديد خاصي نگاه كرد.

AvAstiN
13th August 2009, 11:22 AM

8->

بينشم تا 80 درصد تو زندگي بهم كمك مي كنه بقيه اش محيطه .

امير آشنا
15th August 2009, 10:03 PM
۱. محیط شما رو تا چه حد مجبور می کنه ؟ تا چه حد مجازیم انعطاف نشون بدیم ؟

۲. تا چه حد به بینش خودتون اطمینان دارین ؟

@};-

A.L.I
15th August 2009, 10:54 PM
اوه چه سوال خوبی !

1-من خیلی تحت تاثیر محیط قرار میگیرم البته قرار نیست بشم ولی خب شدم ! دست خودم هم نیست ! بزارید یک مثال بزنم : ( همون مثلا ! )
ببینید مثلا یک روز توی خونتون نشستید خسته و کسل و بی حال ! بعد یهو بهتون میگن آماده شو بریم عصری خونه دایی اینا ! از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون ! دایی اینا هم ماشالله وضعشون تووووووپ ! اونجا میری هر گوشه خونه اش یک چیز جالبی داره ! ماهواره اش ! حیاط سرسبزش ! تلویزیون hdtv بزرگش ! پذیرایی لوکسش ! خونواده خوش تیپ و امروزیش ! عطر و ادوکلنی که توی هوا پیچیده ! چایی و میوه ای که جلوت میزارن ! ماشینشون آخرین مدل ! خلاصه شواهد و قرائن موجود داره داد میزنه که اینا وضعشون از هر جهت خوبه و خودت هم ناخودآگاه ازشون داری تبعیت میکنی ! دست به قلم میشی و هرچی آرزو و خواسته ات هست مینویسی و میزاری توی جیبت ! بعد هم لم میدی روی مبل و به آینده زیبایی که واسه خودت تحت تاثیر چنین محیطی درست کردی فکر میکنی ! توی همین فکرا هستی که یهو 2 ساعت میزاره و میگن پاشو بریم خونه ! انگار مرغ غم دنیا روی سرت نشسته ! همچی ناراحت میشی حال همه رو بهم میزنی ! چرا ؟! چون خونه خودت یک خونه خیلی ساده و معمولیه و اهلش هم که همون خونواده خودت باشن همشون بی انگیزه و بی حالن و دچار روزمرگی وحشتناکی شده اند !!!
خب حالا شما میگی این بنده خدای نوعی چکار بکنه ؟!

2-بینش اگه خوب باشه میشه بهش اطمینان کرد به شرطی که حاصل تجربه و علم فراوان باشه . من الان بهش اطمینان ندارم چون کاملا تابلوه که باید تغییر کنه

امید عباسی
15th August 2009, 10:54 PM
من به بینش خودم اعتقاد دارم ولی محیط حاکم اطراف گاهی میخواد منو مجبور به کاری بکنه ولی من نمیزارم

امير آشنا
16th August 2009, 07:09 PM
اوه چه سوال خوبی !

1-من خیلی تحت تاثیر محیط قرار میگیرم البته قرار نیست بشم ولی خب شدم ! دست خودم هم نیست ! بزارید یک مثال بزنم : ( همون مثلا ! )
ببینید مثلا یک روز توی خونتون نشستید خسته و کسل و بی حال ! بعد یهو بهتون میگن آماده شو بریم عصری خونه دایی اینا ! از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون ! دایی اینا هم ماشالله وضعشون تووووووپ ! اونجا میری هر گوشه خونه اش یک چیز جالبی داره ! ماهواره اش ! حیاط سرسبزش ! تلویزیون hdtv بزرگش ! پذیرایی لوکسش ! خونواده خوش تیپ و امروزیش ! عطر و ادوکلنی که توی هوا پیچیده ! چایی و میوه ای که جلوت میزارن ! ماشینشون آخرین مدل ! خلاصه شواهد و قرائن موجود داره داد میزنه که اینا وضعشون از هر جهت خوبه و خودت هم ناخودآگاه ازشون داری تبعیت میکنی ! دست به قلم میشی و هرچی آرزو و خواسته ات هست مینویسی و میزاری توی جیبت ! بعد هم لم میدی روی مبل و به آینده زیبایی که واسه خودت تحت تاثیر چنین محیطی درست کردی فکر میکنی ! توی همین فکرا هستی که یهو 2 ساعت میزاره و میگن پاشو بریم خونه ! انگار مرغ غم دنیا روی سرت نشسته ! همچی ناراحت میشی حال همه رو بهم میزنی ! چرا ؟! چون خونه خودت یک خونه خیلی ساده و معمولیه و اهلش هم که همون خونواده خودت باشن همشون بی انگیزه و بی حالن و دچار روزمرگی وحشتناکی شده اند !!!
خب حالا شما میگی این بنده خدای نوعی چکار بکنه ؟!

2-بینش اگه خوب باشه میشه بهش اطمینان کرد به شرطی که حاصل تجربه و علم فراوان باشه . من الان بهش اطمینان ندارم چون کاملا تابلوه که باید تغییر کنه

{applause}{applause}{applause} آفرین به صداقتت علی جون @};-

امير آشنا
16th August 2009, 07:14 PM
من به بینش خودم اعتقاد دارم ولی محیط حاکم اطراف گاهی میخواد منو مجبور به کاری بکنه ولی من نمیزارم

ثبات قدم خیلی خوبه {happy}

Mina_Mehr
16th August 2009, 09:42 PM

8->

ممنون از سوال خوبتون....
راستش بينش آدم همه ي زندگي آدم رو تحت تأثير قرار ميده به همين دليل من سعي دارم كه حسابي تقويتش كنم اونم در پناه خدا و قرآن و من هم به پشتوانه ي
خدا و قرآن بينشم رو در تمام موارد به كار مي بندم.
در 80% موارد اجازه نميدم كه محيط رو رفتارم اثر بذازه;)

Aerith
21st November 2009, 03:53 PM
90 درصد بینش خودمه... من همیشه خلاف جهت جریان آب حرکت میکنم برای همین دنیا خیلی باهام بد تا میکنه!

matrix
25th November 2009, 12:51 PM
۱. محیط شما رو تا چه حد مجبور می کنه ؟ تا چه حد مجازیم انعطاف نشون بدیم ؟

۲. تا چه حد به بینش خودتون اطمینان دارین ؟

@};-

من به بینش خودم اطمینان زیادی دارم البته بعضی وقتها اشتباهاتی هم دارم. محیط تاثیر زیادی میتونه روی افراد داشته باشه ولی من همیشه سعی میکنم که با این تاثیرات مقابله کنم خدا کنه که موفق باشم همیشه!!
گاهی وقتها هم این تاثیرات میتونه مثبت باشه که سعی میکنم زود کنار بیام.
انعطاف هم اگر برخلاف بینش ما هست اگه ضرور هست در حد بسیار کم مجاز میدونم.

صبا محمدي
25th November 2009, 01:07 PM
سلام ممنون از این موضوع جالبتون من بیشتر سعی میکنم از بینش خودم کمک بگیرم و بهش اعتماد داشته باشم اما گاهی اوقات واقعا محیط آدم رو مجبور میکنه که بینشت رو تغییر بدی

faridehsarvi
28th November 2009, 02:51 PM
سوال1 زياد
سوال 2 هيچي

امير آشنا
28th November 2009, 07:08 PM
90 درصد بینش خودمه... من همیشه خلاف جهت جریان آب حرکت میکنم برای همین دنیا خیلی باهام بد تا میکنه!

چرا هميشه خلاف جهت ؟! همه دنيا خلاف بينش شماست ؟:-/

امير آشنا
28th November 2009, 07:10 PM
سوال1 زياد
سوال 2 هيچي

واقعا به اين قطعيت ؟!

سردار
28th November 2009, 07:33 PM
سلام ممنون از این موضوع جالبتون من بیشتر سعی میکنم از بینش خودم کمک بگیرم و بهش اعتماد داشته باشم اما گاهی اوقات واقعا محیط آدم رو مجبور میکنه که بینشت رو تغییر بدی
منم یه جورایی اینطوری ام

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد