PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال کانون وکلا

rahil31384
26th September 2014, 01:20 PM
سلام
دوستان راهتمایی میخواستم راجع به چگونگی مطالعه برای قبولی در کانون وکلا
ممنون

بلدرچین
27th September 2014, 01:58 AM
سلام خوب هستید؟
من یه وبلاگ خدمتتون معرفی میکنم که مطمئنن خیلی براتون مفید خواهد بود.
صاحب این وبلاگ رتبه یک کانون البرز رو بدست اورده و توی وبلاگش کلی برنامه ریزی برای دروس گذاشته که میشه گفت برنامه های خودشه و هرسوالی که ازایشون کنید بهتون جواب میده.
یک سری از بهترین جزوات ازمون کانون هم دراین وبلاگ قرار داره.شما خیلی راحت میتونید با ایشون صحبت کنید و ازایشون مشاوره بگیرید.
اگر جزوه ای هم نیاز داشتید و دراین وبلاگ نبود،به خودم پیام بدید اگر داشتم براتون ارسال میکنم.جزوات زیادی دارم،جزواتی که معتر هستن و خیلی میتونه مفید باشه.

http://nimajahanshiri.blogfa.com/

صاحب این وبلاگ اقا نیما با یک سری وبلاگ های خوب و معتبر هم ارتباط دارن و جزوات عالی یا مطالب مهمی که دروبلاگ های دیگه قرار داره هم دروبلاگ خودشون میگذارن.
کلا دریک جمله وبلاگ عالی و معتبری هست.
اگر سوال یا کمک دیگه ای هم خواستید پیام بزارید.
موفق باشید خانم [golrooz]

بلدرچین
27th September 2014, 02:03 AM
یک چیزی یادم رفت.
توی وبلاگ بگردید چنتا مطلب برای حفظ ارامش و کنترل استرس واضطراب برای ازمون های کانون گذاشته شده که خیلی خیلی میتونه ارامش بخش باشه و یک فایل صوتی هم هستش که برای " احمد حلت " هستش.مدیر مجله موفقیت.اون هم دانلود کنید و روزی یک بار گوش بدید.مطمئن باشید به هرخواسته ای که دارید میرسید.اگر یپدا نکردید بگید براتون ارسال میکنم.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد