PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی پیش گویی

maziyar787
30th August 2014, 09:18 PM
سلام دوستان
این بازی خیلی جالبه و بسیار با واقعیت نزدیک در میاد
حتما همه امتحان کنید
در ضمن اگه براتون مقدور بود نتیجه اش رو این زیر بنویسید یا دست کم بگید به واقعیت نزدیک بود یا نه
http://itplus.vcp.ir/page-pish-57720.html/

mahnaz174
30th August 2014, 10:25 PM
واي خيلي جالب بود..
چقدر دقيق[taajob]

nhh
30th August 2014, 10:33 PM
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااییییییییییییی

آقا عالیییییییییییییییییییییی یییییی بوددددددددددددددددددد[negaran]

یعنی چطوری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟[sootzadan][sootzadan][sootzadan]

optici
30th August 2014, 10:52 PM
نه زیاد
فقط در مورد عشق درست گفت[nishkhand]

setayesh shb
30th August 2014, 11:16 PM
برای من میشه گفت همش واقعیت بود[cheshmak]

solinaz
30th August 2014, 11:32 PM
وای من مردم از خنده!
عاقا همش یه موردش درست بود که اونم تابلو بود دیگه!
پرسید نام جنس مخالف..منم نوشتم لوئیس!حالا لوئیس ساخته و پرداخته ی ذهن خودمه،کلا وجود حقیقی نداره[nishkhand]
پرسید اهنگ،منم نوشتم آسه آسه[sootzadan]
اخرشم گفت اهنگ آسه آسه مربوط به لوئیسه..فکر کنم میخواد اسه اسه بیاد[khande]
اخرشم نوشت با عشقتون محمود روزهای خوبیو سپری کنید،[khandeshadid]خدا بیامرزدش!(همون مورد درسته بود)[sootzadan]خدا..!وای!استغفرالله!

maziyar787
30th August 2014, 11:55 PM
وای من مردم از خنده!
عاقا همش یه موردش درست بود که اونم تابلو بود دیگه!
پرسید نام جنس مخالف..منم نوشتم لوئیس!حالا لوئیس ساخته و پرداخته ی ذهن خودمه،کلا وجود حقیقی نداره[nishkhand]
پرسید اهنگ،منم نوشتم آسه آسه[sootzadan]
اخرشم گفت اهنگ آسه آسه مربوط به لوئیسه..فکر کنم میخواد اسه اسه بیاد[khande]
اخرشم نوشت با عشقتون محمود روزهای خوبیو سپری کنید،[khandeshadid]خدا بیامرزدش!(همون مورد درسته بود)[sootzadan]خدا..!وای!استغفرالله!
سلام
اگه دقت کنید نوشته بود کاملا با صداقت از ته دل بگید وگر نه جواب نمیده شاید واسه همین برای شما جواب نداده

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد