PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختصاصی نخبگان تحلیل و آسیب شناسی عکسهای منتشر شده از عکاس انگلیسی از ایران

مدیر تالار پدافند غیر عامل
26th August 2014, 04:19 PM
http://www.njavan.com/forum/showthread.php?214525-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B9
%DA%A9%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C!&p=603514#post603514

درود

با تشکر از همکار محترم در ارسال این خبر و عکسها:

لازم میدونم مجدد ، به عنوان مدیر تالار پدافند غیرعامل و در بحث تهدید شناسی و مبحث تهدیدات نرم

در حوزه رسانه - فرهنگ - عملیات روانی و شایعات موضوع مذکور رو به تحلیل و بررسی بپردازیم...

از کلیه کاربران برای شرکت در این روند تحلیلی و آسیب شناسی از عکاس- سابقه عکاس -

نیت و هدف از عکاسی در ایران و کره شمالی - نکات قابل تامل در عکسهای منتشر شده

و تاثیر این عکسها در جوامع بین الملل از چهره ایران و مردم ایران و فرهنگ وشرایط حاکم ، دعوت به عمل میآید..

برخلاف روال قبل ، این بار تحلیل رو به عهده کاربران بزرگوار میذاریم.

مدیر تالار پدافند غیرعامل
محسن مهابادی زاده

93/06/04
16:48

elinaaa
26th August 2014, 05:36 PM
با سلام
من عکسارو دیدم ولی خب به عنوان یه ایرانی که خودش داره تو این کشور زندگی میکنه چیزای خاص یا عجیب و غریبی ندیدم در واقع زندگی عادی مردم و شاید تفاوتهایی که وجود داره مثلا در نحوه پوشش که خب هست دیگه...از طرفی من فکر نمیکنم برای آشنا شدن با فرهنگ یک ملت بشه از روی چندتا عکس قضاوت کرد،من اگه بخوام با فرهنگ کشوری آشنا بشم باید بینشون زندگی کنم یا حداقل 4 تا کتاب درموردشون مطالعه کنم و مسلما افرادی که به ایران سفر کردن و با این کشور آشنایی کافی دارن قضاوتشون درسته نه اونهایی که برای بار اول چندتا عکس از ایران میبینن

saamaaneh
26th August 2014, 07:37 PM
با سلام
در مورد سابقه عکاس چیز خاصی پیدا نکردم؛ جز همونایی که در تاپیک ذکر شده!
نمیدونم برداشتم تا چه حد درسته ولی همه ی این صحبت ها برداشت شخصی من هست؛ بنده به عنوان همکار تالار اخبار فقط وظیفه درج خبر رو دارم بدون تحلیل شخصی؛ ولی چون شما خواستین؛ خب پس نظرمو میگم!
شناخت ایران محدود به تهران و مردمانش نیست!
فک کنم ساده انگارانه است اگر عکسهای این عکاس رو بی غرض بدونیم؛ مثلا به عکسی که تمام نمازگذاران به سجده رفتن و یک فردی اون وسط نشسته؛ یا اون عکس اخری که یه جورایی داره تقابل حجاب و بی حجابی رو نشون میده با پس زمینه معنادارش؛ یا روحانیونی که هر یک به سمتی هستند!!
از مردای شهرم که یا تو گرمابه خوابیدن یا قلیان کشیدن و فقط یکی دو عکس در حال کار هستن!!!
در مورد تاثیرشم نمیشه گفت بی تاثیر هست؛ عکاسی که برنده جایزه میشه؛ عکساش در خیلی از جاها دیده میشه و این طور عکس ها وجه خوبی رو از جامعه اسلامی نشون نمیده!!

مدیر تالار پدافند غیر عامل
26th August 2014, 09:58 PM
با سلام
در مورد سابقه عکاس چیز خاصی پیدا نکردم؛ جز همونایی که در تاپیک ذکر شده!
نمیدونم برداشتم تا چه حد درسته ولی همه ی این صحبت ها برداشت شخصی من هست؛ بنده به عنوان همکار تالار اخبار فقط وظیفه درج خبر رو دارم بدون تحلیل شخصی؛ ولی چون شما خواستین؛ خب پس نظرمو میگم!
شناخت ایران محدود به تهران و مردمانش نیست!
فک کنم ساده انگارانه است اگر عکسهای این عکاس رو بی غرض بدونیم؛ مثلا به عکسی که تمام نمازگذاران به سجده رفتن و یک فردی اون وسط نشسته؛ یا اون عکس اخری که یه جورایی داره تقابل حجاب و بی حجابی رو نشون میده با پس زمینه معنادارش؛ یا روحانیونی که هر یک به سمتی هستند!!
از مردای شهرم که یا تو گرمابه خوابیدن یا قلیان کشیدن و فقط یکی دو عکس در حال کار هستن!!!
در مورد تاثیرشم نمیشه گفت بی تاثیر هست؛ عکاسی که برنده جایزه میشه؛ عکساش در خیلی از جاها دیده میشه و این طور عکس ها وجه خوبی رو از جامعه اسلامی نشون نمیده!!

با تشکر از شما همکار محترم تالار اخبار

قطعا همینطوره که فرمودید ..شما رسالت خودتون رو به انجام میرسونید و تالار پدافند غیرعامل هم موظف به بررسی برخی موارد خواهد بود و مغایر و متضاد با عملکرد یکدیگر نخواهند بود ..بلکه در برخی امور مکمل یکدیگر هستند.

از توجه و نکته سنجیتون تشکر میکنم .به موارد خوبی اشاره کردید.در صورت تمایل تحلیلتون رو ادامه بدید.

پیروز باشید.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد