PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه قابل توجه مدیران و همکاران و کلیه اعضای انجمن

روابط عمومی سایت
14th August 2014, 06:21 PM
به نام خالق بی همتا [golrooz]
با سلام و درود بی پایان خدمت کلیه کاربران انجمن [golrooz]
با امید به اینکه اوقات خوب و آرامی را گذرانده باشید ..[golrooz]

احتراما بدینوسیله به اطلاع تمامی اعضا و کاربران اعم از کلیه مدیران و همکاران و اعضای گرانقدر میرساند
حسب صلاحدید و دستور مدیریت سایت ثبت شماره تلفن تماس کاربران در هنگام ثبت نام اجباری گردیده است.

لازم به ذکر است که پر کردن این فیلد اطلاعاتی برای کاربران فعلی سایت اختیاری بوده و در صورت صلاحدید می توانند از لینک ارسالی زیر نسبت به تکمیل اطلاعات شخصی خود به جهت برقراری ارتباط دو جانبه سایت با این عزیزان اقدام نمایند.

http://www.njavan.com/forum/profile.php?do=editprofile

نکته مهم و قابل توجه :

لازم به ذکر میباشد شماره تماس کاربران کاملا خصوصی و محرمانه بوده و در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نخواهد گرفت
و صرفا جهت تماس مدیران ارشد سایت در صورت نیاز و ضرورت مورد استفاده قرار خواهد گرفت

با تشکر از همراهی و مساعدت شما خوبان [golrooz]

موفق و موید باشید[golrooz]

روابط عمومی سایت علمی نخبگان جوان
1393/05/23

ab.bb
14th August 2014, 07:21 PM
عجیبه!!!
بنظرم این درخواست از اعضا و همکاران بی معنی هست.گرچه درخواست شماره تلفن از مدیران ارشد سایت، یه فایده هایی داره.
من که این گذینه رو پر نمی کنم. اگر اجباری هم بشه؛ ترجیه میدم سایت رو ترک کنم.

بلدرچین
14th August 2014, 08:06 PM
من هم با نظر دوست عزیزمون موافقم.مدیران ارشد سایت اگر امری داشتن میتونن راحت پیام خصوصی بدن یا ایمیل...
این کار ممکن تبعات بدی داشته باشه...

Admin
15th August 2014, 06:34 AM
عجیبه!!!
بنظرم این درخواست از اعضا و همکاران بی معنی هست.گرچه درخواست شماره تلفن از مدیران ارشد سایت، یه فایده هایی داره.
من که این گذینه رو پر نمی کنم. اگر اجباری هم بشه؛ ترجیه میدم سایت رو ترک کنم.

من هم با نظر دوست عزیزمون موافقم.مدیران ارشد سایت اگر امری داشتن میتونن راحت پیام خصوصی بدن یا ایمیل...
این کار ممکن تبعات بدی داشته باشه...

سلام
همون طور که در متن اطلاعیه زده شده پر کردن این گزینه برای کاربران فعلی اختیاری است.
پس جای بحثی نمی مونه.

اگر تمایل داشتید که سایت با شما بصورت مستقیم و سریع در تماس باشه این گزینه رو پر کنین در غیر این صورت خالی رهاش کنید.

موفق باشید

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد