PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اثبات قوم عاد با کمک ایات قرانی

مهشاد ولی
3rd August 2014, 07:42 PM
استخوان های غول پیکر کشف شده در عربستان متعلق به قوم عاد هستند سَخَّرَهَا عَلَيْهِمْ سَبْعَ لَيَالٍ وَثَمَانِيَةَ أَيَّامٍ حُسُومًا فَتَرَى الْقَوْمَ فِيهَا صَرْعَى كَأَنَّهُمْ أَعْجَازُ نَخْلٍ خَاوِيَةٍ ﴿۷﴾
[كه خدا] آن را هفت‏شب و هشت روز پياپى بر آنان بگماشت در آن [مدت] مردم را فرو افتاده مى‏ديدى گويى آنها تنه‏هاى نخلهاى ميان تهى‏اند (۷) الحاقة
وَلَقَدْ مَكَّنَّاهُمْ فِيمَا إِن مَّكَّنَّاكُمْ فِيهِ وَجَعَلْنَا لَهُمْ سَمْعًا وَأَبْصَارًا وَأَفْئِدَةً فَمَا أَغْنَى عَنْهُمْ سَمْعُهُمْ وَلَا أَبْصَارُهُمْ وَلَا أَفْئِدَتُهُم مِّن شَيْءٍ إِذْ كَانُوا يَجْحَدُونَ بِآيَاتِ اللَّهِ وَحَاقَ بِهِم مَّا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُون ﴿۲۶﴾

[ و به آن قوم عاد تمکین و قوتی دادیم که شما را چنان ندادیم و با آنکه بر آنها چشم و گوش و قلب درک کننده قرار دادیم هیچ یک از آنها را از عذاب نرهانید...] سوره احقاف ۲۶ أَلَمْ تَرَ كَيْفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِعَادٍ ﴿۶﴾
إِرَمَ ذَاتِ الْعِمَادِ ﴿۷﴾
الَّتِي لَمْ يُخْلَقْ مِثْلُهَا فِي الْبِلَادِ ﴿۸﴾

[ ندیدی که خدای تو با قوم عاد چه کرد؟ قومی که دارای قامتهای ستون آسا بودند و نظیر آنها از لحاظ قدرت بدنی در هیچ جای دنیا خلق نشده بود.] سوره فجر۶-۷-۸

[ ای پیامبر بگو در روی زمین گردش کنید و در عاقبت شوم آنان که آیات الهی را تکذیب کردند به دقت بنگرید.] سوره انعام ۱۱
در ۲۲ آوریل ۲۰۰۴ میلادی استخوانهای عظیم الجثه ی انسانهایی مربوط به هزاران سال پیش از زیر خاک بیرون آورده شد.

http://thequran.persiangig.com/Pics/giant%201.jpg
خوشبختانه هیچ محقق و باستانشناسی خریدار این دروغ نشد و چندین کتاب در این باره نوشته شد.وجود این مخلوفات در تمام اسطوره های ملل به چشم می خورد و مجسمه ها و کتیبه های بسیاری از آنها وجود دارد.
از تاریخ ژاپن گرفته تا اسطوره ی گرشاسب و رستم و از موجودات غول پیکر آمریکای لاتین گرفته تا قوم عاد که در قرآن یادآوری شده اند همگی یک داستان را حکایت می کنند.
این اسکلت توسط باستانشناسی به نام سلام الوی اهل ریاض یافت شد و سپس گروههای حفاری کل ناجیه را کندند و این عکس از داخل هلیکوپتری از بالا گرفته شده است.
http://thequran.persiangig.com/Pics/62682p5.jpg
صحرای ربع الخالی صحرایی بی آب و علف است که هیچ چیز در آن نمی روید و این کاملا با گفته ی قرآن تطابق می کند که قوم عاد توسط صیحه ای آسمانی با به عبارت امروزی تر با بمباران اتمی با حتی بدتر از میان رفتند و بازماندگان قوم که پیامبر حضرت هود را پیروی کردند به جای امنی برده شدند توسط سفینه هایی که مامور بمباران قوم بودند.
http://thequran.persiangig.com/Pics/47%2520inch%2520human%2520femur%25201.jpg
http://thequran.persiangig.com/Pics/big_skeleton3.jpg
http://thequran.persiangig.com/Pics/skeleton-overhead-pos03-small.jpg
http://thequran.persiangig.com/Pics/big_skeleton2.jpg
http://thequran.persiangig.com/Pics/neeew_niksite_com_%284%29.jpg
ttp://thequran.persiangig.com/page32.html

312
3rd August 2014, 09:56 PM
منبع معتبرتری ارائه نمیدید؟

yas-90
3rd August 2014, 10:10 PM
قوم لوط و عاد با هم فرق دارن[sootzadan]

پیامبر قوم عاد حضرت هود (ع) بودن

پیاکبر قوم لوط هم حضرت لوط(ع)که گفته میشه در اردن نزدیک مرز فلسطین و اردن هستن در بحر المیت

مهشاد ولی
4th August 2014, 01:35 PM
منبع معتبرتری ارائه نمیدید؟
چه منبعی مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهشاد ولی
4th August 2014, 01:36 PM
قوم لوط و عاد با هم فرق دارن[sootzadan]

پیامبر قوم عاد حضرت هود (ع) بودن

پیاکبر قوم لوط هم حضرت لوط(ع)که گفته میشه در اردن نزدیک مرز فلسطین و اردن هستن در بحر المیت
هردوشون موجودات غول پیکر بودن

yas-90
4th August 2014, 02:07 PM
هردوشون موجودات غول پیکر بودن

حرف من روی غول پیکر بودن و نبودنشون نبود در هر صورت عنوان تاپیک اشتباه هست چه غول پیکر بوده باشن چه نباشن چون عاد و لوط دو قوم متفاوت با پیامبران متفاوت بودن......شما مطلبی درمورد غول پیکر بودن قوم لوط هم دارید؟؟

mamadshumakher
4th August 2014, 02:38 PM
من فکر میکنم اینکه اینقدر بیامیم سعی کنیم بگیم قرآن ما همه چیزو میدونه و همه چیزو گفته و این نشانه ای بر حقانیت قرآن ما هست و .... تلاش بیهوده هست...

دونستن قرآن برای خودشه و در ذاتشه.قبول.اما پخش کردن دونسته های قران میخواد چیو برسونه؟میخوایم بگیم ما قوم برتریم؟دین برتریم؟ به کمک بیان داستان های قران؟

اخه حقانیت داشتن قران برای خودش خوبه.اینکه قران گفته قوم عاد غول پیکر بودن و فرضا الان دانشمندا اینو به چشم دیدن چه سودی به حال من و شما داره؟غیر اینکه اعتماد بنفس کاذب پیدا کنیم و سینه سپر کنیم بگیم:ما مسلمانیم و این کتابمونه...؟

و این باعث میشه خودمون برتر از دیگر انسان ها بدونیم....

بهتره بچسبیم به سفارش های قران تا پخش کردن اثبات حقانیت خود قران.بهتره با رفتارمون حقانیت قرآن رو ثابت کنیم تا با کشف دانشمندا از اطلاعات قران...

بهتره جوری رفتار کنیم که کشورهای دیگه به حال خودمون و وضعمون غبطه بخورن...و اونوقت بگن اینا به کتابی به اسم قران عمل کردند که اینطور شدند...[golrooz][golrooz]

خانم مهشاد ولی یوقت به دل نگیرید...من حرفم به افرادی بود که این مطالب رو منتشر میکنند...

مهشاد ولی
4th August 2014, 04:44 PM
من فکر میکنم اینکه اینقدر بیامیم سعی کنیم بگیم قرآن ما همه چیزو میدونه و همه چیزو گفته و این نشانه ای بر حقانیت قرآن ما هست و .... تلاش بیهوده هست...

دونستن قرآن برای خودشه و در ذاتشه.قبول.اما پخش کردن دونسته های قران میخواد چیو برسونه؟میخوایم بگیم ما قوم برتریم؟دین برتریم؟ به کمک بیان داستان های قران؟

اخه حقانیت داشتن قران برای خودش خوبه.اینکه قران گفته قوم عاد غول پیکر بودن و فرضا الان دانشمندا اینو به چشم دیدن چه سودی به حال من و شما داره؟غیر اینکه اعتماد بنفس کاذب پیدا کنیم و سینه سپر کنیم بگیم:ما مسلمانیم و این کتابمونه...؟

و این باعث میشه خودمون برتر از دیگر انسان ها بدونیم....

بهتره بچسبیم به سفارش های قران تا پخش کردن اثبات حقانیت خود قران.بهتره با رفتارمون حقانیت قرآن رو ثابت کنیم تا با کشف دانشمندا از اطلاعات قران...

بهتره جوری رفتار کنیم که کشورهای دیگه به حال خودمون و وضعمون غبطه بخورن...و اونوقت بگن اینا به کتابی به اسم قران عمل کردند که اینطور شدند...[golrooz][golrooz]

خانم مهشاد ولی یوقت به دل نگیرید...من حرفم به افرادی بود که این مطالب رو منتشر میکنند...
اینکه اطلاعات عمومیتون بره بالا تنها هدف من بود در ضمن یک نکته هم مهمه اینه که ما اینو پخش میکنیم که بدونید باید به حرف قران گوش بدید دنبال چیزایی که گفته بگردیم تامل تو مطالبش واقعا لازمه و اینکه جوونا اطمینان داشته باشن واقعا اسلام کاملترین دینه به هر حال نظر شما متینه و قابل احترام و حتی چیزایی که گفتید کاملا صحیحه مرسی[golrooz]

Sa.n
4th August 2014, 05:39 PM
ســـلام
وقتتون بخیر
منظور از منبع معتبر منبعی هست که توسط خبرگزاری ها یا وبسایت های معتبر که مطالب کذب رو منتشر نمیکنند منتشر شده باشه
و مطمئن باشید که مطلبتون پایه و اساس دقیقی داره چون اکثر وبلاگ ها و سایت های غیر رسمی گاها مطالبی رو منتشر میکنند که پایه و اساس دقیقی ندارند .
و شرمنده ام که دخالت کردم .
موفق باشید [golrooz]

مهشاد ولی
4th August 2014, 06:16 PM
ســـلام
وقتتون بخیر
منظور از منبع معتبر منبعی هست که توسط خبرگزاری ها یا وبسایت های معتبر که مطالب کذب رو منتشر نمیکنند منتشر شده باشه
و مطمئن باشید که مطلبتون پایه و اساس دقیقی داره چون اکثر وبلاگ ها و سایت های غیر رسمی گاها مطالبی رو منتشر میکنند که پایه و اساس دقیقی ندارند .
و شرمنده ام که دخالت کردم .
موفق باشید [golrooz]
مطلب من توی سایت های زیادی یافت میشه بگردید منابع معتبر زیاده البته این موضوع رو سایت های زیادی تکذیب میکنند منظورم سایت های غیر اسلامیست
خواهش میکنم[golrooz]

312
6th August 2014, 11:42 PM
مطلب من توی سایت های زیادی یافت میشه بگردید منابع معتبر زیاده البته این موضوع رو سایت های زیادی تکذیب میکنند منظورم سایت های غیر اسلامیست
خواهش میکنم[golrooz]
عکسهای مطلب ابتدایی تاپیک,اصلا معتبرو مستندومرتبط به متن نیست.اینکه هر عکسی رو به ایات کلام الله مجید بخواهیم منتسب و مرتبط فرض بکنیم صحیح نیست.سایتهای معتبراسلامی این ارتباط متن وعکسهای این تاپیک به همدیگه رو تاییدمیکنند؟
بددفاع کردن گاهی از خوب حمله کردن هم مخربتر میتونه باشه

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد