PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

SysT3M
21st September 2008, 06:17 PM
سلام به دوستای عزیز و گلم!!
راستش مدت هاست من درگیر این مسئلم.قانون جاذبه!!
حالا تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم تا اینجا هم در موردش صحبت کنیم و هم اهدافمون رو چه بلند یا کوتاه(فرقی نمی کنه!!) بنویسیم تا بهشون عمل کنیم!!
در واقع جذبشون کنیم!!
در ضمن به اونایی که به اهدافشون می رسن هم جایزه تعلق می گیره!!
تاکید می کنم هدف نباید حتما دراز مدت باشه!!مثلا می تونه خرید یه چیز کوچیک باشه!!
ما تنها باید سعی کنیم که این قانون رو به کار ببریم!!
خب نظرتون چیه؟؟؟
من منتظر نظرات شما هستم!!

lida_star
7th November 2008, 09:55 AM
سلام به همه ی خوبان
واز شبگرد به خاطر پست مفیدش تشکر دارم
جان اساراف(وظیفه ما به عنوان انسان این است که به افکار مربوط به آنچه میخواهیم بچسبیم.آن را در ذهنمان کاملا مشخص کنیم ،و از آنجا شروع به احضار یکی از بزرگترین قانونهای کائنات، یعنی قانون جذب کنیم .تو به همان چیزی که بیشتر در فکرش هستی ،تبدیل میشوی و در عین حال هر آنچه را بیشتر در فکرش هستی،جذب میکنی)
من به این قانون اعتقاد کامل دارم یعنی به جواب کائنات ودر این مورد به همه نخبگان یه هدیه میدم تا شما هم به اعتقاد من راه پیدا کنید و اون کتاب راز ، از راندا برن است و یا سمینار های دکتر علیرضا آزمندیان و به همگیتون این مژده را میدم با کتاب راز زندگیتون دگرگون میشود
من تا به حال به آینده ای که می خواهم داشته باشم زیاد فکر کردم و تا به الان به دو تاش رسیدم البته با اعتقادی که بوسیله این دو هدیه به دست آوردم
فعلا بای

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد