PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار سایت تاپیک درخواست آموزش امکانات و ابزارهای انجمن

روابط عمومی سایت
10th July 2014, 06:12 PM
با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن [golrooz]

ضمن آرزوی لحظاتی آرام و دل انگیز برای شما خوبان

با توجه به اینکه برخی امکانات و ابزارهای فعالیت در انجمن برای تعدادی از دوستان و همچنین ورودی های جدید
مورد سوال بود جهت رفاه حال عزیزان و فراهم آوری شرایطی میانبر در کنار راهنمای اصلی فعالیت در انجمن
این تاپیک برای "درخواست " آموزش ابزارها و امکاناتی هست که دوستان قادر به کار با اونها نیستند ...

ما به منظور تجمیع درخواست اعضا جهت آموزشهای تصویری و گام به گام امکانات سایت

اعم از ابزارهای موجود در پروفایل ها و بطور کلی فعالیت در انجمن این تاپیک رو ایجاد کردیم تا

همه دوستان بتوانند هر درخواستی برای راهنمای آموزش امکانات و

ابزارهای سایت دارند براشون محیا کنیم

بصورتی که آموزش ها در قالب تاپیک های مجزا و تصویری و تک تک ارسال میشه و

در هر تاپیک با توجه به موضوع اون کاربران میتونند سوالاتشون رو مطرح کنند

"عزیزان لطفا توجه داشته باشند در این تاپیک فقط درخواست هاشون رو ارسال کنند "

تا در اسرع وقت آموزش مورد نظر در انجمن ایجاد و تقدیم حضورشون بشه[golrooz]

با سپاس از همراهی شما [golrooz]

موفق و موید باشید[golrooz]

Almas Parsi
12th July 2014, 06:29 PM
با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن [golrooz]
امیدوارم لحظات گرم تابستانی تون رو با نشاط سپری کنید [golrooz]

همونطور که در متن اطلاعیه مشاهده میفرمایید
تمامی عزیزانی که تمایل دارند در خصوص برخی از امکانات و ابزارهای انجمن که
قادر به انجام اون نیستند ، روش آموزشی اون رو بدونند
لطفا درخواست شون رو در این تاپیک ارسال کنند تا در اسرع وقت آموزش مورد نیازشون
در قالب تاپیک آموزشی تصویری و گام به گام و به زبان ساده تقدیم حضورشون بشه
در حال حاضر روش استفاده از دو امکان در لینک های زیر تقدیم حضورتون میشه
چنانچه عزیزان باز سوالاتی داشتند لطفا و حتما[golrooz] در تاپیک های مرتبط با مشکلشون ،
سوالاتشون رو مطرح کنند

ممنون از توجه شما [golrooz]

روش قراردادن تصویر در کادر خوش آمدگویی پروفایل (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?211046-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B4-%D8%A2%D9%85%D8%AF%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84)

آموزش ارسال و پذیرش درخواست دوستی در انجمن (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?211039-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)

shiny7
3rd September 2014, 12:50 PM
سلام و خسته نباشید خدمت خانم الماس پارسی.
می خواستم خواهش کنم آموزش بدین چطور میشه تصاویری که در آلبوم شخصی قرار میدیم رو حذف کنیمو از طرفی هم چطور میشه عکس های جدید در آلبوم قرار بدیم.
چون من مدتی پیش عکس هایی به آلبومم اضافه کردم اما حالا هرکاری می کنم از قسمت آپلود عکس پاک نمی شن و از طرفی هم عکس هایی که می خوام در آلبومم آپلود نمی شن!
متشکرم.[golrooz]

shiny7
3rd September 2014, 01:00 PM
به علاوه اگه میشه توضیح بدین چطور میشه به بخش کتابخانه سایت کتاب اضافه کنم؟

Almas Parsi
4th September 2014, 11:22 AM
سلام و خسته نباشید خدمت خانم الماس پارسی.
می خواستم خواهش کنم آموزش بدین چطور میشه تصاویری که در آلبوم شخصی قرار میدیم رو حذف کنیمو از طرفی هم چطور میشه عکس های جدید در آلبوم قرار بدیم.
چون من مدتی پیش عکس هایی به آلبومم اضافه کردم اما حالا هرکاری می کنم از قسمت آپلود عکس پاک نمی شن و از طرفی هم عکس هایی که می خوام در آلبومم آپلود نمی شن!
متشکرم.[golrooz]

به علاوه اگه میشه توضیح بدین چطور میشه به بخش کتابخانه سایت کتاب اضافه کنم؟

با سلام خدمت شاینی عزیز مدیر خوب بخش هنر [golrooz]
سلامت باشید و شما هم خسته نباشید [golrooz]
ممنون از حضورتون در تاپیک و مرسی از طرح این مورد
در خصوص آموزشها به روی چشم [golrooz]به زودی آموزش تصویری کاملی از ایجاد آلبوم پروفایل و جزئیات اون و
همچنین آموزش فعالیت در کتابخانه رو حضور دوستان تقدیم خواهم کرد [cheshmak]

در مورد مشکلی که در آپلود تصویر آلبوم پروفایلتون دارید این مورد مربوط به مشکل فنی در قسمت آپلود تصویر پروفایل هاست
و تعدادی از دوستان هم با این مشکل مواجه هستند
من در وهله اول درخواست رسیدگی به این مورد رو به مدیریت و بخش فنی انجمن ابلاغ خواهم کرد
فقط از تمامی دوستان گل انجمن تقاضا دارم تا زمان بررسی و رفع مشکل با صبر و شکیبایی خودشون ما رو همراهی کنند [golrooz]

باز هم ممنونم از شاینی عزیز که این مورد رو یادآور شدند [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد