PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث تنــــهـایی ...

مدیر تالار روانشناسی
8th July 2014, 07:03 PM
[golrooz] با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز [golrooz]

همانطور که در پنجمین شماره مجله علمی رویش ذهن (http://www.njavan.com/forum/showthread.php?209230-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%80%D9%80%D9%80%D9%88%D 8%AF-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%B0%D9%87%D9%86)، مطالعه فرمودین ، مطلبی با عنوان ، در کدام تنهایی بسر می برید ، درج گردیده بود .

توجه همگی شما رو به این مورد جلب می کنم :

خواهشمندیم با مطالعه این مطلب ، و با در نظر گرفتن نظرات شخصی خودتان و بررسی این موارد با زندگی خود و جامعه ، مطلبی نو ، بنویسید .

می توانید برای پربار تر شدن مطلبتان از منابع جانبی در رابطه با موضوع ، استفاده کنید .

بهترین مقاله در شماره بعد مجله به نام فرد برنده ، آورده خواهد شد و جوایزی اهدا خواهد گردید .

منتظــر اعلام آمادگی و همکاری شما عزیزان هستیــم :)>-

[golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz][golrooz]

چکامه91
9th July 2014, 03:03 PM
سلام

ببخشید من فکر میکنم دقیقا متوجه فرمایشتون نشدم

امکانش هست یه مقدار درمورد مقاله مورد نظرتون، نحوه پرداختن به موضوع، زمینه، شاخص مهم و هدف مقاله، توضیح بدین؟

باتشکر

نارون1
9th July 2014, 06:46 PM
سلام

ببخشید من فکر میکنم دقیقا متوجه فرمایشتون نشدم

امکانش هست یه مقدار درمورد مقاله مورد نظرتون، نحوه پرداختن به موضوع، زمینه، شاخص مهم و هدف مقاله، توضیح بدین؟

باتشکر

سلام عزيزم

ما براي سهولت كار دوستان نميخايم چارچوب يك مقاله كامل رو داشته باشه , بيشتر قصد داريم دوستان با قلم

خودشون مطلب رو بنويسن .

مطلبي كه بهش اشاره شد را مطالعه كنيد , به خودتون و اجتماع و پيرامون نگاه كنين , نظر خودتون راجع به موضوع اشاره شده رو از ديدگاه

خود بررسي كنيد و نظرتون رو بنويسين و مشاركت كنين ……به اين خاطر كه مطلبي كه مينويسين رگه ها عالمي به خودش بگيرد

پيشنهاد دادم از منابع جانبي در مورد اين موضوع استفاده كنين .

بهتر هست در اينجا به اين نكته اشاره كنم:

انشاالله به صورت مستمر اين برنامه ادامه خواهد داشت . و سعي ميكنيم به اين صورت در هرشماره مجله مطالبي با نام خود شما قيد گردد .

سوالي داشتيد در خدمتيم [golrooz]

باتشكر از همراهي شما [golrooz]

مدیر تالار روانشناسی
12th July 2014, 12:20 AM
سلام خدمت دوستان بزرگوار

دوست خوبمون چکامه91 (http://www.njavan.com/forum/member.php?269753-%DA%86%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%8791) مطلبی با عنوان (( دنیای مدرن ؛ دنیای تنها )) برامون ارسال کردن

ضمن تشکر و سپاس از ایشان [golrooz]

، منتظر ارسال مطالب توسط شما عزیزان هستیم .

باتشکــــــــر [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد