PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ” فرشته حجاب “

سیدپویا
22nd March 2014, 05:39 PM
http://azadupload.com/uploads/server-3-92/azadupload.com139548978227031.gifدر روزگاری كه :

زن را بـ‌ه “تن” می شناسند

غیرت را “بددلی” می نامند

و باحجاب را ” اُمل” می دانند ،
تو همچنـان “فرشته” بمان
بانوی سرزمین من

http://azadupload.com/uploads/server-3-92/azadupload.com139548978238142.gif

ا ے ساکـלּ בیار حجب פ حیا!

چه عارفانـﮧ بـﮧ میدا לּ آمده اے!

پوشش دینے تو בل پاکاלּ روزگار را
بـﮧ شوق آورده است.
چرا کـﮧ ایـלּ پوشش

از زره جنگاوراלּ میداלּ رزمـ

بسے والاتر است

کـﮧ آن زره میداלּ جهاב اصغر است

و حجاب تو زره میداלּ جهاב اکبر!!

http://azadupload.com/uploads/server-3-92/azadupload.com139548978245153.jpg

M.H.A
24th March 2014, 12:18 AM
سلام
من یک دختر چادریم به میل خودم چادری شدم و به چادری بودنمم افتخار میکنم اما پست های شما زیادی شعارگونه است کسی که خودش یک مرده و هیچ وقت چیزی رو به عنوان حجاب به این شکل درک نکرده چطور میتونه دربارش نظر بده اونم اینقدر با تعصب؟؟؟؟؟

سیدپویا
24th March 2014, 04:28 PM
سلام
من یک دختر چادریم به میل خودم چادری شدم و به چادری بودنمم افتخار میکنم اما پست های شما زیادی شعارگونه است کسی که خودش یک مرده و هیچ وقت چیزی رو به عنوان حجاب به این شکل درک نکرده چطور میتونه دربارش نظر بده اونم اینقدر با تعصب؟؟؟؟؟

سلام .شاید من حجاب رو مثل شما درک نکنم.ولی فک کنم بهتر از شما شهدارو بشناسم.خانم فاطمه رو بشناسم.اصلا شهدای ما واسه چی رفتن جنک؟

واسه اینکه از وطنشون از ناموسشون دفاع کنند. بخاطر همین حجاب و چادر رفتن جنگ.

حالا ما یک دفعه اومدیم این حجاب و تبلیغ کنیم.حالا اگه یک نفر بی حجابی رو تبلیغ میکرد شما اینقدر گیر میدادین؟

درضمن کی میگه واسه پسرا حجاب نیست؟

اتفاقا هست خیلی خوبش هم هست.

اگه اینقدر هم محکم و با تعصب نگم رو کسی تاثیر نمیزاره

M.H.A
24th March 2014, 07:44 PM
سلام .شاید من حجاب رو مثل شما درک نکنم.ولی فک کنم بهتر از شما شهدارو بشناسم.خانم فاطمه رو بشناسم.اصلا شهدای ما واسه چی رفتن جنک؟

واسه اینکه از وطنشون از ناموسشون دفاع کنند. بخاطر همین حجاب و چادر رفتن جنگ.

حالا ما یک دفعه اومدیم این حجاب و تبلیغ کنیم.حالا اگه یک نفر بی حجابی رو تبلیغ میکرد شما اینقدر گیر میدادین؟

درضمن کی میگه واسه پسرا حجاب نیست؟

اتفاقا هست خیلی خوبش هم هست.

اگه اینقدر هم محکم و با تعصب نگم رو کسی تاثیر نمیزارهمن نمیگم واسه پسرا حجاب نیست
خوبم میدونم که شهدای برای چی از جونشون گذشتن
و اگه کسی بی حجابی رو تبلیغ میکرد خیلی بدتر از اینا باهاش برخورد میکردم....
گفتم که من یه دختر چادریم و برای داشتن این حجاب با خیلیا جنگیدم ....
ولی به چشم خودم دیدم که بعضی حرفا که با تعصب زیاد همراهه رو کسی که تاثیر نمیزاره هیچ بعضی اوقات تاثیر عکسم داره...
من الان نزدیک به 6 ساله بین کسایی زندگی میکنم که هیچ چیزی رو به عنوان حجاب قبول ندارن کسایی که این روزا توی جامعه ی ما زیاد دیده میشن
ولی به لطف خدا تونستم نظر بعضیاشونو نه زیاد ولی تا یه حدی تغییر بدم تو این مسیر به کسایی برخوردم که با تعصب زیادشون همه تلاشی که تو این چند سال کردم و فقط با چند تا جمله به باد دادن....
حرفای شما خیلی خوب و قشنگن ولی فقط واسه امثال من..واسه کسایی که حجاب و قبول ندارن شنیدن اینجور حرفا فقط از این مسیر دورترشون میکنه و من اینو بارها و بارهابه چشم خودم دیدم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد