PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشی راههاي رسيدن به خدا در ماه شعبان

kamanabroo
28th July 2009, 01:26 AM
اعياد شعبانيه رو به تمام دوستان تبريك مي گم

خدا به هر بهانه اي دنبال اينه كه بنده هاش رو به سمت خودش بكشونه
در طول سال وقتي كه نگاه مي كني مي بيني راههاي رسيدن به خدا چقدر زياده
و ما انسانها از اون غافل هستيم.
خدا مي خواد ما انسانها با تحمل كمي سختي كه به خودمون مي ديم بهترين چيزها رو بهمون بده، حتي خدا اونقدر كريمه براي كمترين اعمال ما بيشترين پاداشها رو در نظر مي گيره
تا من و تو به اين فكر بيفتيم كه چقدر خداي خوب و بزرگ و مهربون و بخشنده اي داريم.
حالا در ماه شعبان براي هر روزش و هر شبش اعمالي رو قرار داده كه از انجام دادنش هيچ وقت پشيمون نمي شي و هم كار دنيا و هم كار آخرتمون رو تضمين مي كنه.
در ضمن تمريني مي شه و يك آمادگي ميشه تا در ماه رمضان راحت تر با معبودمون ارتباط برقرار كنيم و به اون نزديك و نزديك تر بشيم.

ثواب روزه گرفتن در ماه شعبان:
پيامبر اكرم ص مي فرمايد:
- شعبان ماه من است هر كس در اين ماه ( با انجام دادن اعمال آن ) به من ياري رساند، خداوند او را مي آمرزد.
- شعبان ماه من است و رمضان ماه خدا؛ هر كس يك روز از اين ماه را روزه بگيرد من در روز قيامت شفاعتش خواهم كرد، و هر كس دو روز روزه بگيرد خداوند گناهان گذشته اش را مي بخشد و هر كس سه روز روزه بگيرد به او گفته مي شود كه اعمالت را دوباره آغاز كن( يعني مثل كودك تازه متولد شده اي پاك گشته اي)
- هر كس چهار روز از شعبان را روزه بگيرد، خداوندبه روزي او وسعت مي بخشد( و روزي اش را زياد مي كند).
- هر كس پنج روز از شعبان را روزه بگيرد، بين بندگان خدا محبوب مي شود.
- هر كس شش روز از شعبان را روزه بگيرد، هفتاد نوع بلا از او دفع مي شود.
- هر كس هفت روز روزه بگيرد، از شر ابليس و شياطين و تيرها و دام هاي آنها در امان مي ماند.
- هر كس هشت روز از شعبان را روزه بگيرد، نمي ميرد مگر اينكه از حياض القدس سيراب شود.
- هر كس نه روز از شعبان را روزه بگيرد، نكير و منكر در هنگام سوال از او با او مهربان خواهند بود.
- هر كس ده روز از شعبان را روزه بگيرد، در قبرش يازده مناره نور گذاشته ميشود.
( براي روزه تمام روزهاي ماه شعبان اينچنين ثوابهايي هست كه من به همين ده روز اكتفا كردم)

برآورده شدن تمام حاجات در شبهاي ماه شعبان:
در هر شب از شبهاي ماه شعبان نماز هاي مخصوصي هست كه ثوابهاي عجيب و غريبي براي انجام دادن آنها به انسان داده مي شود كه تصورش را هم نمي توان كرد. شما مي توانيد به كتب مربوطه رجوع كنيد( مفاتيح الجنان) و اعمال هر شب شعبان را ببينيد و انجام دهيد.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد