PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری در ترجمه پست های ناسا

مدیر تالار نجوم
17th March 2014, 09:19 PM
سلام
بنابر پیشنهاد بعضی از دوستان قرار است مطالب گلچینی از سایت ناسا در این تالار قرار داده شود.
فواید این پست ها :
- افزایش اطلاعات به روز
- ترجمه توسط اعضای سایت و خودی شدن پست ها و کاهش کپی برداری
- آشنایی بیشتر با امور سازمان فضایی ناسا
و ....

از آنجا که کار ترجمه کمی وقت گیر هست، از افراد علاقه مند به همکاری در این زمینه دعوت می شود با اعلام همکاری خود در این تاپیک به هر چه راحت تر شدن این قضیه و شروع پست های ناسا کمک کنند.

پست های موردِ ترجمه در هر هفته توسط بنده یا همکاران تالار برای افراد آماده ی همکاری پ خ خواهد شد. (برای جلوگیری از ایجاد پست های تکراری و نامربوط)

پیروز باشید[golrooz]

A S L A N
17th March 2014, 09:24 PM
من بی سواد تر از اونی هستم که کمک کنم و بی حوصله تر از اونی ک یاد بگیرم

امیدوارم موفق باشید.

sahel_m
17th March 2014, 09:37 PM
این کار خیلی عالیه
خوشحال میشم من هم در این کار سهیم باشم
در حد توانم حتما کمک خواهم کرد

کاساندان
17th March 2014, 10:13 PM
درود.
چه عالیییییییییییی
من خیلی دوست دارم چیزهای جدید یاد بگیرم و هم در این کار به شما کمک کنم!
هرکاری که بتوانم انجام خواهم داد.........sh_dokhtar18

ستاره آسمون شب
17th March 2014, 10:54 PM
خوشحال میشم مطالب جدید و جالب درمورد نجوم یاد بگیرم!
یکی از بحث هاییه که انتها نداره واقعا!

vahid5835
18th March 2014, 12:53 PM
دوستان اگه قابل بدونن بنده هم از همکاری با عزیزان خوشحال میشم

sina-tondar
18th March 2014, 12:59 PM
سلام امیدوارم که همیشه پیروز باشید و بنده از طرف خود عید باستانی نوروز را به شما و همکاران تبریک عرض می کنم . باعث افتخار است که من در تالار نجوم همکار شوم و با شما همکاری کنم ولی من طرز کار را نمی دانم یعنی نمی دانم که مطالب و ترجمه ان ها به چه گونه ای است . لطفا نمونه ای از ترجمه و مطلب را برایم پ خ کنید [nishkhand]

zohreh.m
18th March 2014, 05:56 PM
سلام من نجوم رو واقعا دوس دارم و خوشحال می شم اگه بتونم بهتون کمک کنم .

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد