PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث چه سبکی از فیلم را دوست دارید؟

A.L.I
26th July 2009, 06:14 PM
سلام

دوستان لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و برامون بگید که به کدوم سبک فیلم بیشتر گرایش دارید؟ با ذکر دلیل مرسی {happy}

من خودم بیشتر سبک آمریکایی رو نگاه میکنم . چون :
1-مروج دیدگاه فردگرایی در عصر مدرن است
2-به قدرت و تواناییهای شخصی بیشتر توجه میکنه
3-هیجان انگیز است و بدنبال مبارزه با سختیها است.

مثالهایی از این سبک :
Knowing 2009 که داستان پیش گویی یکسری اعداد روی یک برگه کاغذ است که یک استاد دانشگاه آنها را رمزگشایی میکنه و بدنبال یکسری حوادث جالب و مهیج است
Lord of Rings که با وجودی که خیالی اما نشون دهنده نبرد خیر و شر است و نهایتا غلبه خیر بر شر است.
Lost که سریالی بسیار زیبا و هیجان انگیز است که چند نفر در یک جزیره گم میشوند و حوادثی رخ میدهد که کشف کننده یکسری اسرار مرموز است.

Mina_Mehr
26th July 2009, 06:58 PM
منم سبک امریکایی رو بیشتر ترجیح میدم چون به نظر من بیشتر آدم رو با واقعییت ها رویرو میکنه ، در ضمن هیجان آور تر و در واقع روی اونها از نظر تأثیر اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی و روانشناسی کار میشه و به طر تقریبا دقیقی پردازش میشن؛ البته قابل ذکره که نه همه ی فیلم ها در اکثر موارد به این ترتیبه{happy}
راستش من در 80% از مواردی که فیلم های امریکایی رو دیدم بعد از دیدنش علاوه بر اینکه از مشاهده ی اون پشیمون نشدم بلکه واسه ی بار دوم هم نگاهش کردم;)

ØÑтRдŁ§
27th July 2009, 01:04 PM
معاومه آمریکایی دیگه..;)
ولی علی جان اگه به جای چینی میزاشتی کره ای شاید یکی دو نفری پیدا میشدند بهش رای بدند..
من نه هاااااااااااااااااااااااا ااا.....من همین جومونگشم که همه میبینند نمیبینم;)

*مینا*
27th July 2009, 09:31 PM
خب من تقریبا از هر کشوری بعضی فیلماشو دوست دارم ،
در مورد فیلم های آمریکایی نمی گم از همشون خوشم میاد ولی اکثر فیلمهاشون رو که کانال 4 نشون میده واقعا با محتوی هست و طرز زندگی در آمریکا رو هم از هر قشری نشون می ده ، مثلا یه فیلمی بود که اسمش یادم نمیاد نشون می داد که دانشجوها (خوابگاهی ها) باهم گروه های مطالعه با قوانین خاص خودش تشکیل می دن و این طوری یه رقابت سالم بینشون به وجود میاد البته حسودهایی هم دارن ولی...." حالا نمی خوام در مورد اون فیلم بحث کنم ولی خیلی از فیلمایی که TV خودمون از اونا نشون میده خیلی جالبن اگه با دقت نگاشون کنیم و ...

در مورد فیلم های چشم بادامی ها من فیلم های رزمی رو دوست دارم، بابام هم دوست داره، وقتی همچین فیلمی پخش میشه باهم می شینیم و نگاهش می کنیم و این لذت بخش تر از همه چیزه {happy} بعضی سریال هاش هم که درس زندگی به آدم میده ، این که پشت کار داشته باشیم و از تجربیات گزشته مون بهتر استفاده کنیم و ....، یه خوبیه دیگه ای هم که سریال های چشم بادومیا داره اینه که هر قسمت سریال یه اتفاق جدیدی میافته و تکراری نیست ، هر قسمت نقطه ی اوج و نقطه ی سقوط داره، تو هر قسمتش آدم تا یه حدی از دیدن سریال سیر میشه و... .

فیلم های هندی /:) موضوعشون تکراریه و هنوز فیلم رو نداده میشه آخرش رو حدس زد{thumbs down}

واما فیلم های ایرانی، خیلی هاشو اصلا دوست ندارم : بی محتوا هستن ، آموزش این که چه طور معتاد شویم رو میدن ، موضوع اکثرشون :اعتیاد ، دوستی های خیابانی، دوری فرزندان از پدر و مادر، وضع بسیار نابسامان پایتخت کشور ایران یعنی تهران ،و خیلی چیزای دیگه .
به نظر من اون طوری هم که تو فیلم های ایرانی اوضاع ایران نابسامان به تصویر کشیده میشه ، واقعا نابسامان نیستش .
البته فبلم های خوب هم داره ،
شاید دلیل این نوع طرز فکر من این باشه که تو ایرانم و فیلم های ایرانی رو بیشتر از فیلم های خارجی می بینم، و از فیلم های خارجی اونهایی رو دیدم که کارشناسان ایرانی جدا و ترجمه و سانسورشون کردن {happy}

فعلا همین .

کاوه
27th July 2009, 10:33 PM
بعضی از فیلمهای ایرانی واقعا بی نظیرند !

البته فیلم خوب زیاده و همه ی کشورها فیلمهای خوب زیاد دارند .

free1366
27th July 2009, 11:08 PM
می دونی...مهم نیست کی می گه...مهم اینه که چی میگه...من تمام سبک ها رو دوست دارم...البته سینمای امریکا رنگ و لعاب بیشتری داره و طرفدارهای بیشتری هم داره...

امير آشنا
25th August 2009, 11:05 PM
فکر می کنم سوال خیلی کلیه چون واقعا سینما قابل چنین قضاوت مطلقی نیست :-?

SaSaMc2
10th December 2009, 05:43 PM
با سلام.

من فيلمهاي فرانسوي و ايتاليايي و امريكايي رو بيشتر نيگاه ميكنم.

به ديليل اينكه از چند فاكتور خوب همزمان سود ميبرند.

شاد و موفق باشيد @};-

moji5
10th December 2009, 10:41 PM
اول امریکایی
بعد ایرانی
بعد هندی
چینی تا حالا ندیدم
مگه اینکه محصول امریکا باشه.

ریپورتر
10th December 2009, 11:03 PM
سلاممن فقط امریکایی اون از نوع اکشن و نظامی

kamanabroo
10th December 2009, 11:22 PM
من فيلمهايي كه مخاطب رو خوب نشناختند
يا اينكه به دقت نظر مخاطب توجه ندارند رو نمي پسندم
---
شما ببينيد و قتي هاليوود يه فيلمي مي سازه شما بايد خودتو بكشي كه يه عيب سينمايي و سوتي ازش بگيري ...
اما اكثر فيلمهاي ايراني سراسر عيب سينمايي و سوتي فراوان داره علاوه بر اينكه اصلا به اينكه مخاطب توجهش به خيلي چيزها هست توجهي نكردند.

خلاصه بگم
فيلمهاي اكشن آمريكايي رو ترجيح ميدم
فيلمهاي طنز ايراني رو ترجيح ميدم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد