PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گزارش جلسه حضوری مدیران و کاربران انجمن (اسفند ماه92)

روابط عمومی سایت
7th March 2014, 07:48 PM
با سلام و درود فراوان خدمت کلیه کاربران گرامی[golrooz]
ضمن آرزوی بهترین لحظات برای شما بزرگواران[golrooz]

دوستان جلسه حضوری مدیران و کاربران انجمن علمی نخبگان جوان امروز 1392/12/16 به حول و قوه پروردگار
با حضور جمعی از عزیزان در محل دفتر سایت صورت گرفت
ضمن تشکر از حضور همه دوستانی که قبول زحمت فرمودند و در این جلسه حضور موثر و مفید داشتند
چه عزیزانی که از راههای بسیار دور تشریف آورده بودند
و چه عزیزانی که با وجود مشغله های کاری خودشون وقت گرانبهاشون رو در اختیار این مجموعه گذاشتند
کمال تشکر رو داریم [golrooz]
و به همه دوستان خسته نباشید و خدا قوت میگیم
در این تاپیک که به منظور ثبت نظرات و تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ایجاد شده
از دوستان حاضر در جلسه امروز تقاضا داریم در خصوص مباحث و تصمیماتی که پیرامون اون صحبت شده
در این تاپیک نظراتشون رو اعلام کنند تا هم حضور فعالشون در این تاپیک ثبت بشه
و حضور فعالشون مشخصا به اطلاع کاربران برسه
و هم کلیه عزیزانی که بنا به هر دلیلی امکان حضور در جلسه رو نداشتند
در جریان تصمیمات و صحبت ها قرار بگیرند
همچنین از دوستان حاضر در جلسه تقاضامندیم در زمینه نتیجه و به طور کلی دیدگاهشون
در خصوص جلسه امروز نقطه نظراتشون رو اعلام فرمایند
و چنانچه ایرادات و اشکالاتی در برگزاری این جلسه شاهد بودند رو مطرح کنند
تا انشالله با بررسی نقاط ضعف و قوت بتونیم در جلسات آتی حضور موثر تر و مفیدتری ...
با مرتفع کردن اشکالات داشته باشیم .

در پایان از مدیریت محترم سایت جناب مهندس مصطفی کاوه[golrooz]و همسر بزرگوارشون [golrooz]
که در گردآوری این فضا در محیط حقیقی زحمات شایان توجهی کشیدند کمال تشکر و قدر دانی رو داریم
و امیدواریم با حمایت های مستمر ایشان و همکاری کادر مدیران محترم انجمن و کاربران تلاشگر و سختکوش انجمن
گامهای موثری در اعتلای اهداف سایت در جهت ارتقای سطح علمی انجمن بر داریم
و همچنین تشکر از برادران کاوه بزرگوار[golrooz] و کلیه متعلقین گرانقدر [golrooz]ایشان
که در این گردهمایی زحمات بی پایانی متحمل شدند تشکر و قدردانی ویژه مینماییم .

با سپاس فراوان از مساعدت ها و همیاری های دوستان و کاربران عزیز انجمن[golrooz]

روابط عمومی سایت علمی نخبگان جوان
1392/12/16

AaZaAdeh
7th March 2014, 07:54 PM
سلام....
خسته نباشید میگم خدمت تمام مجریان و حامیان و همراهاااان[golrooz]
راستش همه چیز خوب بود...
فقط یه نکته اینکه....تمام مشکلات مطرح نشد و پیرامون مسایل خاص صحبت ادامه پیدا کرد...هرچند مسایلی هم که مطرح شد خالی از لطف نبود... جای تشکر داره...
سپاس[shaad][golrooz]

"مهدی"
7th March 2014, 08:38 PM
تصمیم کلی : پرداختن به امور تخصصی و تولید محتوی به جای کپی کردن و همچنین تمییز قائل شدن بین کاربران متخصص و مدیران و کاربران دیگر.

مزیت : رفع دلخوری های پیشین
عیب : کمبود صندلی[nishkhand]

ریپورتر
7th March 2014, 09:39 PM
سلام
من نبودم به آتیش بکشم ملاقات رو .[khande][khande] انشالله سری بعد کولاک می نمویم[khande]

shiny7
7th March 2014, 09:47 PM
دلم همش امروز پیشتون بود!![narahat]

از صبح تا همین الان!!....

ای کاش......

م.محسن
7th March 2014, 10:31 PM
با تشكر از دست اندركاران اين ملاقات عمومي و زحماتي كه كشيدند

vahid5835
7th March 2014, 10:45 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستانی که امروز زحمت کشیدند و این جلسه برگزار شد امیدوارم این جلسات تداوم داشته باشه و دوستان بیشتر با هم آشنا شوند و راهکارهای خود را برای تقویت و پیشرفت روزافزون سایت ارائه دهند
///
خیلی خوبه جلسات کلی نباشه و از قبل موضوع اصلی جلسه مطرح شه
و اینکه انشالله در آینده مدیران هر بخش صحبت کوتاهی در مورد فعالیت ، بهبود و مشکلات تالار یا بخش های خودشان داشته باشند

در پایان تشکر ویژه از جناب کاوه به خاطره زحمات بی دریغشان
انشالله که بتونیم در بالا نگه داشتن پرچم سایت نخبگان سهیم باشیم

ارگان
7th March 2014, 11:00 PM
سلام به تمامی دوستان

تشکر میکنم از آقای کاوه بابت زحمات امروزشون

خیلی روز خوبی بود امیدوارم این تعاملات ادامه داشته باشه تا بتونیم بهترین هارو بسازیم.

M@hdi42
8th March 2014, 08:29 AM
سلام خدمت دوستان

الان ساعت نزدیکای 9 صبحه شنبه هستش . من تازه رسیدم به خونه . در فاصله یک روز من 22 ساعت تو اتوبوس بودم به صورت رفت وبرگشت , و خب خستگی باعث شد نتونم تمرکز لازمه رو داشته باشم و در بحث ها هم شرکت نکردم متاسفانه به همون دلیل خستگی و درد بدنی, اما خب دیدار دوستانم باعث شد خستگی راه رو برای چند ساعت هم که شده فراموش کنم و شکر خدا راضی هستم از تصمیمی که گرفتم و این راه دور رو اومدم و دوستان عزیزم رو دیدم. متاسفانه بر خلاف وعده پرتغالی در سر صحنه من ندیدم و خانوما به من رکب زدن و بعد از من اومدن (به صورت هماهنگ شده و مشکوک ) . انشالله چند ساعتی استراحت کنم شاید بهتر بتونم حرف بزنم. الان دستام حس نداره . با اجازه[golrooz]

انشالله همه دوستان حاظر عذر منو بپذیرن برای بی حالی و خواب الودگی من[golrooz]

زنده باشید[golrooz]

hadi elec
8th March 2014, 09:32 AM
صدای نقد و دعایی که میرسد چپ و راست
صدای پیشنهاد و صدای شکوه ز ماست

دو پیشنهاد بده و گلایه کمتر کن
تمام حرفها را تخصصی تر کن

جلسه خوبی بود
حرفهای زیادی گفته شد که به خاطر کم بودن وقت و کثرت موضوعات مطرح شده نشد که همشون بررسی بشن
فکر کنم پیشنهادا دباره گفته بشن و بررسی بشن بهتر باشه

من نظرم این بود که باید بین فعالیت مدیریتی و تخصصی فاصله ایجاد کرد تا دو مقوله جدا از هم بشن
یه تالار میتونه هم مدیر داشته باشه برای انجام امور مدیریتی مثل:" حذف - جابه جایی - تذکر و ..."
و هم کارشناس داشته باشه برای انجام امور فنی و تخصصی که شاید مدیر تالار زیاد تجربه و سر رشته نداشته باشه
اینطوری هم کار تقسیم میشه هم همه توقع از یه نفر نیست

Admin
8th March 2014, 12:30 PM
سلام
منم از تمامی کسانی که لطف کردن و تشریف آوردن کمال تشکر رو می کنم ، ان شاء الله کسانی هم که در این جلسه نبودن در جلسات بعدی سایت حتما باشن ...

سلام....
خسته نباشید میگم خدمت تمام مجریان و حامیان و همراهاااان
راستش همه چیز خوب بود...
فقط یه نکته اینکه....تمام مشکلات مطرح نشد و پیرامون مسایل خاص صحبت ادامه پیدا کرد...هرچند مسایلی هم که مطرح شد خالی از لطف نبود... جای تشکر داره...
سپاس

مشکلاتی که از نظر شما موجوده و مطرح نشده رو همین جا عنوان کنین در حد توان پاسخ میگم...

موفق باشید

Almas Parsi
8th March 2014, 03:40 PM
سلام به همه دوستان خوب و تلاشگر انجمن[golrooz]
با آرزوی بهترین ها برای شما [golrooz]

جلسه روز گذشته با همت همه دوستان و در راس همه مدیریت سایت[golrooz] با شکوه و صمیمیت خاصی برگزار شد
و افتخار آشنایی دوستان نصیبمون شد و از نظرات و دیدگاههای سازنده عزیزان بهره لازم رو بردیم
مدیریت سایت در خصوص برنامه های آینده شون توضیحاتی رو ارائه دادند و قول های مساعدتی در زمینه های مختلف دادند
که انشالله با تحقق هر یک از اون اهداف ما شاهد تغییرات اساسی در ساختار و روند ارتقای سطح علمی سایت
در آینده خواهیم بود

البته با توجه به اینکه این اولین قرار ملاقات در محل دفتر سایت بود موضوعات به طور کلی مطرح شد
وهمچنین به دلیل مشغله های کاری و برخی دوستان به دلیل بُعد مسافت امکان حضور نداشتند
و ما سعادت دیدارشون رو پیدا نکردیم

اما با امید به خدا در جلسات آتی اگر در خصوص تاریخ و زمان برگزاری جلسات با همفکری همگانی برنامه ریزی کنیم
قطعا مشارکت گسترده تر و باشکوه بیشتری هم برگزار خواهد شد
و همه دوستان میتونند در زمان تعیین شده حضور پیدا کنند

و همچنین در مورد مواردی که دوستان عزیز هم به اون اشاره کردند بایستی یک برنامه جامع با همت دوستان تنظیم کنیم
و برای هر جلسه موضوعاتی گزینش بشه و عزیزان در هر جلسه بدونند موضوع بحث پیرامون چیست
و نقطه نظراتشون رو از قبل مکتوب و در جلسه عنوان کنند
تا به مرور به همه مشکلات و مسائل رسیدگی و
نقاط ضعف و قوت رو بتونیم شناسایی کنیم و مورد بررسی قرار بدیم

من فکر میکنم اگر بتونیم با همکاری دوستان برای جلسات آینده زمانبندی هایی رو در خصوص مباحث و موضوعات برای مشارکت کننده ها داشته باشیم و زمان بین افرادی که نظراتی رو میخوان ارائه بدن تقسیم بشه
همه میتونند در تایم تعیین شده مشکلاتشون رو مطرح کنند و همه مطالب عنوان خواهد شد
و فرصت به همه داده میشه به این شکل
و با زمانبندی انشالله مدیریت زمان هم به نحو صحیح انجام میگیره و در تایم تعیین شده بهره های لازم صورت میپذیره

در این جلسه ما سعادت حضور ارشدین عزیز رو نداشتیم جناب مدیر کل انجمن ها [golrooz]و جناب ناظر انجمن [golrooz]
به دلیل مشکلاتی که براشون پیش آمد نتونستند حضور داشته باشند
و حضور این دو بزرگوار باعث خشنودی همه ما بوده و هست
و عملکردها و فعالیت هاشون در چنین جلساتی بسیار مهم هست
انشالله ما امیدواریم حضور گرم ارشدین عزیز رو در جلسات آینده شاهد باشیم
چون جای این دو بزرگوار و همه دوستانی که به هر دلیلی امکان حضور نداشتند خالی بود

در پایان از کلیه دست اندرکاران این جلسه و همه مدیران و همکاران و کاربران عزیز
که در این زمینه زحماتی متحمل شدند کمال تشکر رو دارم [golrooz]

امیدوارم این جلسات به صورت مستمر و کار آمد هر بار بهتر از قبل برگزار بشه
و همه شاهد حضور پرشور فعالین و زحمتکشان سایت باشیم[golrooz]
و با اتحاد و همبستگی بتونیم به قله های رفیع پیشرفت و موفقیت نائل بشیم [golrooz]

موفق و موید و پیروز باشید[golrooz]

Capitan Totti
8th March 2014, 04:13 PM
سلام
منم از تمامی کسانی که لطف کردن و تشریف آوردن کمال تشکر رو می کنم ، ان شاء الله کسانی هم که در این جلسه نبودن در جلسات بعدی سایت حتما باشن ...

کلا اگه دائمی بشه
مثلا هفته ای چند ساعت دفتر سایتو باز کنید و روال عادی بشه!
و این مسائل از حالت مجازی به نیمه مجازی! و بعضا واقعی تبدیل شه
بهتر هم میشه[sootzadan]

Admin
8th March 2014, 04:21 PM
کلا اگه دائمی بشه
مثلا هفته ای چند ساعت دفتر سایتو باز کنید و روال عادی بشه!
و این مسائل از حالت مجازی به نیمه مجازی! و بعضا واقعی تبدیل شه
بهتر هم میشه

دفتر سایت همه روزه از ساعت 10 صبح الی 4 بعد از ظهر درش باز هست ...

منتها قرار ملاقات عمومی برای اینه که همه رو یک جا ببینین ...

موفق باشید

Capitan Totti
8th March 2014, 04:27 PM
دفتر سایت همه روزه از ساعت 10 صبح الی 4 بعد از ظهر درش باز هست ...

منتها قرار ملاقات عمومی برای اینه که همه رو یک جا ببینین ...

موفق باشید
یعنی اگه ما بیایم
کیا هستن؟
شما و کاوه
یا کاربران دیگه ایم هستن آیا؟
پس نمایشگاه کتاب هم یه طوری از الان برنامه ریزی کنید تو شلوغی مصلی گرفتار نشیم
همون دفتر!

مجتبی
8th March 2014, 04:38 PM
یعنی اگه ما بیایم
کیا هستن؟
شما و کاوه
همون دفتر!

هستن دیگه...
شما به جای حرف زدن اینجا خودت میومدی [nishkhand][cheshmak]

Capitan Totti
8th March 2014, 04:42 PM
هستن دیگه...
شما به جای حرف زدن اینجا خودت میومدی [nishkhand][cheshmak]
دیروز نشد دیگه
آهان سپاس!
(ادامه به پ.خ موکول میشه![khanderiz]

Admin
8th March 2014, 04:49 PM
یعنی اگه ما بیایم
کیا هستن؟
شما و کاوه
همون دفتر!

بله...

دفتر سایت به جز دفتر سایت ، دفتر فروشگاه فرش نو و نمایشگاه دائمی تابلو فرش هم هست...

منتها دوستان اگر قصد آمدن دارن حتما با هماهنگی باشه...
موفق باشید

M@hdi42
8th March 2014, 05:15 PM
سلام مجدد

راستش تو این جلسه دیدم نسبت به ادمینم عوض شد. تا الان فکر می کردم کی به این ادمین با اخلاقش زن میده[nishkhand] ولی دیدم نه بابا اخلاقشم خوبه . دمش گرم

کاوه
8th March 2014, 05:45 PM
سلام خدمت دوستان عزیز ...
جلسه ی خوبی بود و انشالله ادامه دار خواهد بود .
دوستان نظراتشون رو دادن با اینکه بیشتر هم جلسه طول کشید اما در یک جلسه به نتیجه نخواهیم رسید .

در ضمن جناب SaSaMc2 هم مبلغی وجه نقد یافتن . با دادن مشخصات بیاین تحویل بگیرین [nishkhand]

موفق و پیروز باشید

homeyra
8th March 2014, 05:48 PM
خب چرا نمیگید به چه نتایجی رسیدید؟
من به دلایلی نشد بیام چون میخواستم راجع به بخش زبان صحبت کنیم.... یه نیم نگاهی هم به این بخش بندازین ثواب داره...وضعش خیلی بده

Sa.n
8th March 2014, 07:49 PM
سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
اول از همه از جناب کاوه تشکر ویژه میکنم که این قرار رو ترتیب داده بودن و فرصتی شد هم برای تجدید دیدار با دوستان و هم برای تبادل نظر
خب با اجازه همه دوستان من خلاصه ای از محتوای قرار ملاقات عرض میکنم :
1- آشنایی با اهداف آینده سایت و برنامه های آینده سایت از قبیل راه اندازی پرتال و تیم برنامه نویسی و ... که توضیح این موارد توسط جناب کاوه صورت گرفت .
2- مختصر بحثی صورت گرفت درباره اشکالات دعوت های موضوعات که در گذشته فعال بوده و حالا نیست .
3- نظراتی داده شد درباره ویرایش و تکمیل برخی از قوانین خاص
4- همونطور که بقیه دوستان هم فرمودند و من هم عرض میکنم ، بحثی صورت گرفت درباره ایجاد تمایز بین افراد متخصص و غیر متخصص.
5- بحثی صورت گرفت درباره اینکه ایده های نخبگان عزیز باید دارای امنیت باشند در انجمن و حفظ بشن که توسط جناب نیما ماهان مطرح شد .
6- مختصر صحبتی صورت گرفت درباره مشکلات کلی سایت و سامان دهی مقالات و ...
7- درباره مشکلات بین مدیران و همکاران و ... نیز صحبت کوتاهی شد و در آخر این نتیجه به عمل اومد که هر فرد باید توانایی حفظ رفتار و حل مشکلات خودش رو داشته باشه
فکر میکنم تمام مباحثی که باید میگفتم رو گفتم با وجود تمامی این مباحث باز هم وقت جلسه به تمامی مشکلات کفاف نداد .
و در آخر از دیدن دوستان عزیز بی نهایت خوشحال شدم و امیدوارم که جلسه برای همه عزیزان مفید بوده باشه و استمرار داشته باشه

م.محسن
8th March 2014, 10:28 PM
سلام خدمت دوستان

الان ساعت نزدیکای 9 صبحه شنبه هستش . من تازه رسیدم به خونه . در فاصله یک روز من 22 ساعت تو اتوبوس بودم به صورت رفت وبرگشت , و خب خستگی باعث شد نتونم تمرکز لازمه رو داشته باشم و در بحث ها هم شرکت نکردم متاسفانه به همون دلیل خستگی و درد بدنی, اما خب دیدار دوستانم باعث شد خستگی راه رو برای چند ساعت هم که شده فراموش کنم و شکر خدا راضی هستم از تصمیمی که گرفتم و این راه دور رو اومدم و دوستان عزیزم رو دیدم. متاسفانه بر خلاف وعده پرتغالی در سر صحنه من ندیدم و خانوما به من رکب زدن و بعد از من اومدن (به صورت هماهنگ شده و مشکوک ) . انشالله چند ساعتی استراحت کنم شاید بهتر بتونم حرف بزنم. الان دستام حس نداره . با اجازه[golrooz]

انشالله همه دوستان حاظر عذر منو بپذیرن برای بی حالی و خواب الودگی من[golrooz]

زنده باشید[golrooz]

مهدي جان همين كه گل روي شما رو زيارت كرديم مايه مسرت بود با توجه به مسافت طولاني كه شما و اون دو عزيز طي كرديد و تقبل زحمت كرديد

M@hdi42
9th March 2014, 09:59 AM
مهدي جان همين كه گل روي شما رو زيارت كرديم مايه مسرت بود با توجه به مسافت طولاني كه شما و اون دو عزيز طي كرديد و تقبل زحمت كرديد

سلام محمد جان[golrooz]

از این سفری هم که داشتم نه مباحث مطرح شده تو ذهنم میمونه نه مکانهایی که در این سفر رفتم . تنها وتنها چیزی که در خاطرم تا ابد زنده میمونه دیدن گل روی شما و مکالمه هرچند کوتاهی بود که داشتیم . و تمام خستگی های فیزیکی هم در همون چند دقیقه دیدار برطرف شد و خدا رو شکر میتونم با قاطعیت بگم ارزشش رو داشت دیدار شما. انشالله که بازم عمری باشه و پیش بیاد از این قرار ملاقات ها که گل روی ماه شما رو دوباره وچند باره زیارت کنیم

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد