ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمربي الاتحاد: نتوانستيم خوب بازي کنيم

m.g.s.t.r
26th February 2014, 06:27 PM
سرمربي الاتحاد: نتوانستيم خوب بازي کنيم
سرمربي تيم الاتحاد عربستان گفت: مشکلي براي ما به وجود آمد و نتوانستيم خوب بازي کنيم.
http://www.varzesh3.com/files/Picture/00026457.jpg

خوان ورزري در نشست خبري بعد از بازي با تيم تراکتورسازي تبريز اظهار کرد: بازي امروز خوب بود. تراکتور در کل بازي برجسته بود. ما در کل توانستيم فضاي بازي را پيدا کنيم ولي در پايان بازي کار براي ما سخت شد.

به نقل از ايسنا، وي درباره عملکرد تيمش ادامه داد: فکر مي‌کنم بازي سختي بود. هر دو تيم تلاش مي‌کردند و پيش مي‌آيد که بازيکنان دو تيم همديگر را هل بدهند ولي مشکل خاصي نبود. نگران نيستم و کارم را ادامه مي‌دهم. تراکتور تيم خوبي است و هواداران خوبي دارد که در تمام بازي تيم‌شان را تشويق مي‌کنند. من بيشتر سعي مي‌کنم روي بازيکنان خودم زوم کنم. بازيکنانم در نيمه اول خوب بازي کردند. سطح بازي همان بود که ما برنامه‌ريزي کرده بوديم. براي مشکلي که براي ما به وجود آمد نتوانستيم خوب بازي کنيم.

سرمربي الاتحاد درباره داوري اين بازي بيان کرد: من در مورد داوري صحبت نمي‌کنم. داورها انسان هستند و شايد مرتکب اشتباه شوند.

ورزري در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود خاطرنشان کرد: تعدادي از بازيکنان ما در اين بازي حضور نداشتند و همين امر سبب به وجود آمدن مشکلاتي براي تيم ما شد. البته اين مسائل قابل پيش‌بيني نيستند.

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد