PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث می خواهم انتخاب رشته کنم

elhamjoon
23rd February 2014, 10:01 PM
سلام به همه دوستای گلم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اینجانب الهام جوووووووووووووووووووووووو ووون کلاس اووووووووول دبیرستان:واقعا بین رشته ها گم شدم...
اگه برحسب علاقه بخام انتخاب کنم میخام رشته ی فنی حرفه ای شاخه معماری برم....
اگر بر حسب مصلحت نظر خانواده باشم باید برم تجربی اونم پزشکی که اصلا دوست ندارم روحیه ام ساز گار نیست باهاش....
من با اینکه تیزهوشان درس میخونم اگه برم فنی توی جامعه همه میگن این رشته واسه دانش ااموز های کم تلاشه با اینکه من این طور نیستم........
اما نمیدونم الان بازار کار معماری در ایران چطوره؟درامد این رشته چطوره؟و از این حرف ها کمکم کنید لطفا[soal]

نارون1
23rd February 2014, 11:33 PM
سلام به همه دوستای گلم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اینجانب الهام جوووووووووووووووووووووووو ووون کلاس اووووووووول دبیرستان:واقعا بین رشته ها گم شدم...
اگه برحسب علاقه بخام انتخاب کنم میخام رشته ی فنی حرفه ای شاخه معماری برم....
اگر بر حسب مصلحت نظر خانواده باشم باید برم تجربی اونم پزشکی که اصلا دوست ندارم روحیه ام ساز گار نیست باهاش....
من با اینکه تیزهوشان درس میخونم اگه برم فنی توی جامعه همه میگن این رشته واسه دانش ااموز های کم تلاشه با اینکه من این طور نیستم........
اما نمیدونم الان بازار کار معماری در ایران چطوره؟درامد این رشته چطوره؟و از این حرف ها کمکم کنید لطفا[soal]

سلام خدمت شما دوست عزیز

شما در واقع انتخاب خودتون رو انجام دادین ولی تردید دارین ... رشته ای که علاقه ای بهش ندارین در ادامه براتون مشکل از میشه و ممکن است شمارو با بحران هایی مواجه کنه

و این امکان وجود داره به مرور باعث دلزدگی شما از ادامه تحصیل و ... شود .

بنابراین انگیزه و علاقه به رشته و درس مورد نظر وقتی وجود داشته باشه ، تمامی سختی دروس و مسائل مرتبط رو با عشق برطرف میکنین و پله به پله به موفقیت نزدیک میشین

مخصوصا رشته پزشکی ، به نظرم واقعا نیاز به علاقه داره ... افرادی بوده اند که با وجود گذراندن دوران تحصیل ، بازهم رفتن دنبال رشته مورد علاقشون و تو اون موفق شدن

این یک مساله ای هست که بد جاافتاده که بچه های تنبل رشته های فنی یا انسانی میرن و افرادی که ریاضی و تجربی میرن تیزهوش هستن ، هرکس در زمینه ای استعداد درخشانی دارد

پیشنهاد میدم با افرادی که رشته معماری خوندن یک گفتگویی داشته باشین و تبادل نظری داشته باشید و اینکه

والدینتون با یک مشاور صحبت کنن ، امیدوارم مثمر ثمر باشد .

براتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم [golrooz]

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد