PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با WinRAR فایل ها را بیشتر از حد معمول فشرده کنید

آبجی
22nd July 2009, 04:37 PM
با WinRAR فایل ها را بیشتر از حد معمول فشرده کنید

در حال حاضر میتوان با اطمینان گفت نرم افزار WinRAR بهترین و معروف ترین نرم افزار فشرده ساز در جهان است . توانایی این نرم افزار در فشرده سازی فایلهای مختلف بارزترین قابلیت WinRAR است .

اما من در این ترفند قصد دارم روشی روشی را به شما معرفی کنم که با بهره گیری از ان میتوانید فشرده سازی این برنامه را تا حد زیاد بهبود ببخشید .

برای این کار :

ابتدا روی فایل یا فولدر مورد نظر راست کلیک کرده و Add to archives رو انتخاب کنید .

در پنجره باز شده Compression method را بر روی Best قرار دهید .

نکته اصلی اینجاست که شما باید تب Advance رو انتخاب کنید و سپس دکمه Compression رو بزنید در قسمت Text Compression گزینه ی Force را انتخاب کنید .

مقدار Prediction order را 63 و مقدار Memory to use MB را 128 قرار دهید .

دقت کنید که به هیچ یک از تنظیمات دیگر دست نزنید چرا که نتیجه معکوس میدهد .

در پایان OK را زده و در پنجره بعدی نیز با فشردن OK خارج شوید .

reihan
26th August 2009, 01:02 AM
ممنون ،
من با rar کار کردم...
اما نمی دونم چرا وقتی "حتی بعد از چند بار نصب مجدد" پیغام پائین که عکسشو واستون فرستادم برام می فرسته .... که من نتونستم رفعش کنم..
امیدوارم شما بتونید کمک کنید.

آبجی
26th August 2009, 05:46 PM
سلام ،
به خاطر اینه فایل برنامه درست و به طور کامل دانلود نکردید.به خاطر همینه که به این پیغام بر میخورید .{happy}

استفاده از تمامی مطالب سایت تنها با ذکر منبع آن به نام سایت علمی نخبگان جوان و ذکر آدرس سایت مجاز است

استفاده از نام و برند نخبگان جوان به هر نحو توسط سایر سایت ها ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد